banner3088

Çizgi Koleji’nden ücretsiz TEOG Kampı

Çizgi Koleji, bu yıl 8. sınıfa başlayacak Silivri ve civarındaki tüm öğrencilere, alanında uzman branş öğretmenlerinin katılacağı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'na (TEOG) hazırlık için ücretsiz TEOG kampı hazırladıklarını duyurdu.

Çizgi Koleji’nden ücretsiz TEOG Kampı

Çizgi Koleji, bu yıl 8.sınıfa başlayacak Silivri ve civarındaki tüm öğrencilere, alanında uzman branş öğretmenlerinin katılacağı Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı'na (TEOG) hazırlık için ücretsiz TEOG kampı hazırladıklarını duyurdu.

Çizgi Koleji’nden yapılan açıklamada;

“Artık etüt eğitim merkezi, dershane gibi kurumlar olmayacak. TEOG kazanım odaklı bir sınav ve TEOG sınavlarına hazırlanan çocukların sınavlara doğru bir sistemle hazırlanması, özgüven ve motivasyonlarının arttırılması çok önemli.

14 Ağustos tarihinde başlayacak TEOG Kampı ile deneyimlerimizi tüm öğrencilere aktarıyoruz. Yoğun ve zorlu geçecek bir yıla kamp süreci ile başlamaları çok avantajlarına olacak. Kazanımlarını hem hazırlık dönemlerinde hem de sınavlarda kullanabilecekler.

TEOG’da başarıyı yakalamak hedefi olan Silivri ve civarındaki tüm öğrencilere üstelik tamamen ücretsiz sunacağımız TEOG Kampı ile bölgemiz öğrencilerinde bilimsel bir iz bırakmak istiyoruz.” denildi.

Program hakkında bilgi almak ve diğer sorularınız için 0212-727 79 00 numaralı telefondan irtibat sağlayabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197