banner3088

Fatih Koleji “Başarı” Sözüyle Başladı

Silivri Fatih Koleji’nde 2013-2014 Eğitim - Öğretim yılı açılış töreni büyük heyecan ve coşkuyla başladı.

Fatih Koleji “Başarı” Sözüyle Başladı

Geçtiğimiz eğitim-öğretim yılını her alanda almış olduğu başarılarla taçlandıran Silivri Fatih Koleji’nde açılış töreni saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Ardından okul müdürü Sedat Yağcı’nın konuşması yer aldı.

 

Yağcı konuşmasında okulun eğitim – öğretim hedefleri üzerinde durdu. Geçen yılki başarılarından söz etti. Okul ortalamasıyla Silivri’nin en başarılı okulu Fatih Koleji olduğu ve aynı zamanda %100 yerleştirme oranına sahip olduklarını ifade etti.

Yeni Anaokulu’nun Silivri’ye kazandırıldığını ve öğrencilerin daha ferah, geniş ve donanımlı bir mekâna kavuştuklarını Anaokulu açılması ve okul kayıtlarına olan ilginin gayet memnuniyet verici olduğunu ve Silivri Halkının okula olan teveccühün bir sonucu olarak anaokulu açıldığını söyledi.

AB Comenius projesiyle öğrencilerin 9 Farklı ülke ve kültürü tanıyacağına vurgu yaptı. Silivri Fatih Koleji olarak her yönüyle yeni eğitim – öğretim yılına hazır olduğunu da ekleyerek konuşmasını bitirdi.

Tören öğrencilerin okuduğu şiir ve 4.sınıf öğrencilerin hazırladığı mehter gösterisiyle devam etti. Son olarak 8.sınıf öğrencilerinin 1.sınıf kardeşlerinin ellerinde tutarak sınıflarına götürmesiyle tören sonlandı.

  
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2013, 17:09
YORUM EKLE

banner3205

banner2250

banner3197

banner3196