Girişimcilik Kursu başladı

Silivri Belediyesi Kariyer İstihdam Ofisi ile Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın işbirliğiyle açılan Uygulamalı Girişimcilik Kursu’nun yeni dönem eğitimleri başladı.

Girişimcilik Kursu başladı

Silivri Belediyesi ile Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın işbirliği ile sürdürülen Girişimcilik kursunun yeni dönem eğitimleri başladı. Bugüne kadar yüzlerce kişiyi sertifika sahibi yaparak, KOSGEB’den hibe kredi almaları için fırsat yaratan Silivri Belediyesi ve Silivri Esnaf Odası’nın işbirliği çalışmalarını devam ediyor.  Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası İşletmeler Üstü Eğitim Merkezi’nde başlayan 25. Girişimcilik kursunu ziyaret eden Oda Başkanı Nuray Koçer ve Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, kursiyerlere başarılar diledi.

Yeni girişimciye destek

Uygulamalı Girişimcilik Kursu, 4 iş günü boyunca toplam 32 ders saati sürecek. Kursun sonunda, katılımcılar KOSGEB’e başvurarak uygun bulunurlarsa, 50 bin liraya kadar “hibe kredi” alabilecek. Ayrıca katılımcılar, 100 bin liraya kadar “sıfır” faizli ve 2 yıl ödemesiz krediden de yararlanma imkânı bulacak.

YORUM EKLE

banner2757

banner2253

banner2588