banner3088

İş adamları eğitimcilerle bir araya geldi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) ile Meslek Liseleri arasında imzalanan "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü" kapsamında Silivri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

İş adamları eğitimcilerle bir araya geldi

İstanbul Sanayi Odası (İSO) ile Meslek Liseleri arasında imzalanan "Mesleki Eğitim İş Birliği Protokolü" kapsamında Silivri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Programda İSO yetkilisi Hakan Çoban, yıl içerisinde planlanan çalışmaları anlattı.

Toplantıya katılım sağlayan Mesan Yönetim Kurulu Başkanı Rıdvan Mertöz, Sarten Ambalaj Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Sarıbekir, Elekra Eloktronik Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Şakar ve Okul Müdürü Gürsel Ergün, yapılan katkıları anlattı ve öğretmenlerden gelen soruları yanıtladı.

Programa; SİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Kocabaş ve Genel Sekreteri Adnan Deniz'in yanı sıra çok sayıda öğretmen katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
silivrili
silivrili - 8 ay Önce

silivride iş verenler ne yazıkki çalışanı çalışandan çok köle olarak görüyor.silivride iş yok diyenler var fakat iş var iş yok demelerinin nedeni fabrikaların işçiyi köle olarak kullandıkları için farikalara girmedikleri aşikar iş veren patronlarda hep aynı kafada daha fzla çalışandan dahada performans istiyorlar ama iş maaş artışına gelince susuyorlar.işi bilende asgari ücret alıyor bilmeyende.meslek lisesi mezunu olarak ne yazıkki silivride hiçbir fabrika iş öğretmiyor kendilerine çırak arıyorlar

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211