banner3088

Işıklar’dan Eğitime bir destek daha

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, İBB Abdülezel Paşa İlk ve Ortaokulu’nda Fen Laboratuvarı oluşturarak İlçe Milli Eğitim, veliler ve okul yönetimi eşliğinde açılışını gerçekleştirdi.

Işıklar’dan Eğitime bir destek daha

Silivri Belediyesi, bölgedeki eğitim kurumlarına destek vermeye devam ediyor. Başkan Işıklar, İBB Abdülezel Paşa İlk ve Ortaokuluna fen laboratuvarı yaptırdı. Laboratuvarın açılış töreninde Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Belediye Başkan Yardımcısı Elif Bilici, Silivri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz Kaya, Okul Müdürü Erhan Yaman, okul yöneticileri, okul aile birliği, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri hazır bulundu.

 

IŞIKLAR; “İLÇEMİZDE EĞİTİM STANDARTLARINI YÜKSELTİYORUZ”

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar eğitim faaliyetleri kapsamında ilçe genelindeki tüm okulların mevcut durumunu iyileştirdiklerini belirterek, “Yerel yönetim olarak eğitim konusuna büyük önem veriyoruz. Eğitim ile ilgili yaptığımız çalışmalar kapsamında bölgemizdeki okulların iç ve dış cephelerini boyayarak yeniliyor, derslikleri onarıyoruz. Eskiyen ve tamirat gerektiren tesisatları elden geçiriyoruz. Tüm okullarımıza dönem boyunca kullanacakları temizlik malzemelerini de biz veriyoruz. Amacımız, laboratuvar, spor salonları ve kütüphanelerle birlikte çocuklarımızın eğitim standartları yüksek bir ilçede öğrenim görmesini sağlamak” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2013, 19:23
YORUM EKLE

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196