Miniklere Eğitim Setleri Belediyeden

Silivri’de her yıl olduğu gibi bu yıl da ilkokul birinci sınıf öğrencileri, Silivri Belediyesi tarafından verilen eğitim setleriyle okula başladı.

Miniklere Eğitim Setleri Belediyeden
Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar Kadıköy Mahallesi’ndeki açılış programının ardından ilçe protokol üyeleri ile birlikte sınıfları ziyaret etti. Her yıl olduğu gibi bu yıl da birinci sınıfa başlayan tüm öğrencilere eğitim setleri masalarında hazır hale getirildi. Başkan Işıklar, sınıfları dolaşarak tüm öğrencilere başarılı bir yıl diledi. 

A’DAN Z’YE EĞİTİM SETİ

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın hazırlattığı setlerde; çanta ve beslenme çantası, 40 yapraklı çizgili defter, 40 yapraklı kareli defter, 40 yapraklı güzel yazı defteri, resim defteri, müzik defteri, kalem kutusu, kırmızı kalem, 2 adet kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, 12’li pastel boya, küt uçlu makas, 8’li sulu boya, 3’lü defter kabı, 10’lu el işi kâğıdı, etiket, 4 renk oyun hamuru, sayma seti (abaküs, fasulye, çubuk), boyama kitabı ve iki adet 6’lı kuru boya kalemi ile yirmiden fazla okul gereci bulunuyor. 

2000’DEN FAZLA ÖĞRENCİYE DAĞITILDI

Velileri büyük bir telaştan kurtaran, her öğrencinin sahip olmak istediği eğitim setleri ilçe genelindeki tüm okullarda birinci sınıfa başlayan 2000’den fazla öğrenciye dağıtıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2015, 19:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Kalkan
Mustafa Kalkan - 4 yıl Önce

Böyle adımlar güzel şeyler. Hep söylenir hediyenin küçüğü büyüğü olmaz hediye almak her zaman için güzledir.

Adın ne önemi var...
Adın ne önemi var... - 4 yıl Önce

bizim çocuklarımıza eğitim sseti gelmedi. ?

banner2758

banner2250

banner2588