banner3088

Özvarnalı da eTwinning projesi bir başka

Hasan Özvarnalı İlkokulu 4/E sınıfı öğretmenleri Esma Akyol önderliğinde "2023 Eğitim Vizyonu Işığında Okullarımızda Tasarım ve Beceri Atölyeleri" eTwinning projesine dâhil oldu.

Özvarnalı da eTwinning projesi bir başka

Proje hakkında bilgi veren Esma Akyol” Bu projeyle Milli Eğitim Bakanlığı'mızın güçlü yarınları için tüm okullarda tasarım ve beceri atölyeleri kurulması hedeflenmektedir. Projemizde öğrencilerimizin ilgi, yetenek ve becerilerini ortaya çıkaracak bilim, sanat, yaşam, spor ve kültür atölyeleri kurularak bunlarla ilgili etkinlikler yapılması planlandı. Bilim, sanat ve yaşam atölyeleri etkinliklerimizi tamamladık ve çalışmalarımızı sergiledik. Projemiz spor atölyesi çalışmaları ile devam ediyor. Son olarak kültür atölyesi ile projemizin nisan sonunda tamamlanması planlanıyor. Proje sonunda tüm atölye çalışmalarımızın yer alacağı sergimizi okulumuzda açacağız, desteği çok fazla olan Okul müdiresi Tuğba Seymen’de teşekkürlerimi sunarım” dedi.

Okulda,  atölyelerin çocukların bol emeğiyle bir görsel şölene dönüşmesi mutluluk verici. Çocukların atık materyallerini değerlendirmelerini, hem kendileri için hem de Dünyamız için büyük bir ferahlama sağlayacağını görmek umut verici. Bizde kendilerine başarılar dileyerek sergiyi sabırsızlıkla bekleyenlerdeniz...

Sevgiyle kalın...

Chenay Kobak

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2019, 14:25
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner3152

banner3196