banner3088

Renkli Balonlar yeni kampüsünde

Dilek Akbay'ın kurucusu olduğu Renkli Balonlar Anaokulu,yeni kampüsünde eğitim öğretime devam edecek

Eğitim ve Öğretim sektöründe Silivri'de öncü kurumlardan biri olan Renkli Balonlar Anaokulu 24 Ağustos Cumartesi günü Yeni sanayi sitesi girişinde bulunan eğitim binasının açılışı gerçekleştirdi.

Açılışa Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, Silivri MHP İlçe Başkanı Zafer Yalçın ve yönetimi, Silivri Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuray Koçer, Yeni Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan, Silivri BBP İlçe Başkanı Ramiz Aksu, DP SiLivri ilçe Başkanı Halide Avlu, Silivri Alibeyspor ve Amatör Kulüpler Derneği Başkanı Ali Tonta, SMMOB Temsilcisi Simge Kandemir, misafir ve davetliler katıldı.

Renkli Balonlar Anaokulu Sahibi Dilek Akbay açılışa gelen herkes ile tek tek ilgilendi. Eğitim kadrosunu daha da güçlendiren Akbay, açılış konuşması ile de herkesi etkiledi. Kurdele kesiminin ardından İlçe Protokolüne ve davetlilere okulu gezdiren Akbay, yenilikçi eğitim şeklini anlattı. Sosyal medya hesabından da Renkli Balonlar Anaokulu sahibi Dilek Akbay teşekkür etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 8 ay Önce

Sanayi sitesinin içine bu okulun açılmasına hangi idari birim izin verdi ? Her türlü tehlikeye açık olan sanayi içinde okula giden çocuklar çıraklık mı öğrenecek acaba. Bir oksijen tüpü patlasa ALLAH korusun bir çok binayı yıkar.

banner3205

banner3197

banner3153

banner3196