banner3088

Silivri'de okullar bu yılda tertemiz olacak

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, her yıl olduğu gibi bu yıl da fiziki şartlarının düzeltilmesi adına ilçedeki tüm okulların temizlik malzemesi ihtiyacını karşıladı.

Silivri'de okullar bu yılda tertemiz olacak

İlçe genelinde eğitime yönelik ciddi yatırımlar yapan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, her yıl olduğu gibi bu yıl da okulların temizlik malzemesi ihtiyacını karşıladı. İlçedeki tüm eğitim kurumlarında sağlıklı ve kaliteli eğitim verilmesi için çalıştıklarını ifade eden Başkan Işıklar; “Yerel yönetim olarak üzerimize düşeni yaparak, eğitim kurumlarımıza hem fiziksel şartlarının iyileştirilmesi, hem de içinde yetişen çocuklarımıza katkı sağlayacak şekilde destek oluyoruz” dedi.

Işıklar malzemeleri inceledi

Çamaşır suyundan el sabununa, çöp poşetinden yüzey temizleyicisi ve kireç çözücüsüne kadar birçok ürünü kapsayan temizlik malzemelerini dağıtım sırasında inceleyen Başkan Işıklar, eğitimcilere başarı dolu bir eğitim yılı diledi. İlçe genelinde bulunan tüm okullara toplamda 10.500 lt. çamaşır suyu, 17.400 lt. Yüzey temizleyici, 12.960 kg sıvı el sabunu, 90.200 adet çöp torbası dağıtımı yapılacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2018, 12:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALIN TERİ
ALIN TERİ - 2 yıl Önce

ÇOK ŞİRİN GÖZÜKMEK İÇİN YAPILAN BAĞIŞ PEKI EL SABUNLARININ ALERJIK REAKSIYON TESTI BELEDIYE TARAFINDAN YAPILDIMI YADA BIR BAŞKA LABORATUVAR TARAFINDAN VERDIK OLDU BITTİ

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3211