Silivrili Çocuklar Çok Şanslı

Silivri’de okula başlayan çocuklar çok şanslı! Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bu yıl da birinci sınıfa başlayan tüm öğrencilere Eğitim Seti hediye ediyor.

Silivrili Çocuklar Çok Şanslı

Birinci sınıfa başlayan tüm öğrencilere Eğitim Seti hediye eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, her yıl olduğu gibi bu yıl da her öğrencinin sahip olmak istediği okul seti hayalini gerçeğe dönüştürecek. Silivri’de birinci sınıfa başlayan her öğrenci, ilk gün okul sıralarında çanta, beslenme çantası ve yirmiden fazla okul gerecinden oluşan Eğitim Seti ile karşılaşacak. Silivri’de gelenekselleşen bu uygulama velileri büyük bir yükten kurtarırken, öğrencileri de mutlu ediyor. 

OKUL SETİNDE NELER VAR?

İlçe genelinde birinci sınıfa başlayan tüm öğrencilere dağıtılacak okul setinde; çanta ve beslenme çantası, 40 yapraklı çizgili defter, 40 yapraklı kareli defter, 40 yapraklı güzel yazı defteri, resim defteri, müzik defteri, kalem kutusu, kırmızı kalem, 2 adet kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, 12’li pastel boya, küt uçlu makas, 8’li sulu boya, 3’lü defter kabı, 10’lu el işi kâğıdı, etiket, 4 renk oyun hamuru, sayma seti (abaküs, fasulye, çubuk), boyama kitabı ve iki adet 6’lı kuru boya kalemi olmak üzere yirmiden fazla okul gereci bulunuyor. 
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 13:42
YORUM EKLE

banner2758

banner2252

banner2588