banner3088

Ümit Kalko Kavram Okulları'na CEO oldu

Türkiye’nin en iddialı eğitim yatırımcısı Ümit Kalko artık Kavram Okulları'nın yeni CEO’su.

Ümit Kalko Kavram Okulları'na CEO oldu

Okulları, kurs merkezleri ve yayınlarıyla Türkiye’nin önde gelen ulusal eğitim markalarından biri olan Kavram Okulları, 45. yılını Four Seasons Bosphorus Otel’de kutladı. Kavram Okulları Onursal Başkanı Bahattin Durmuş ve Yönetim Kurulu Başkanı Nureddin Durmuş’un açılış konuşmalarıyla başlayan güne Ümit Kalko’nun Kavram Okullarıyla anlaştığını açıkladığı konuşması damga vurdu.

“AYNI BAŞARI, BAMBAŞKA BİR KAVRAM” 

Ümit Kalko, konuşmasında “Aynı Başarı, Bambaşka Bir Kavram” sloganının içeriğine dikkat çekti. Sadece bu yüzyılın değil, gelecek yüzyılın gereklerini yerine getireceklerini belirten Kalko, sadece Türkiye’de değil uluslararası arenada da söz sahibi olacakları bir iş planı hazırladıklarını açıkladı.

Okul içinde Okul konseptiyle, çağın eğitim argümanlarını 45 yıllık deneyimlerini harmanladıklarını anlatan Kalko, kaliteli eğitimin köklü bir deneyimle mümkün olduğunu ifade etti. Sözlerine çağa ayak uydurmanın sadece modern okul binaları inşa etmekten değil, bugünün çocuklarının dilinden anlayan bir perspektif ve başarı değerleri olan öğretmenlerle ilerlemek olduğunun altını çizerek devam eden Kalko, üst yönetim sunum ve konuşmalarının ardından konuklarını Four Seasons’ın etkileyici ambiyansında ağırladı.

Türkiye’nin birçok noktasında anaokulundan liseye nitelikli eğitim standartlarını öğrencileri ve eğitimci kadrosuyla buluşturan, Kavram Okulları yepyeni 45 yılına deneyimi, vizyonu ve büyüme hedefleriyle hazır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yelda köprücü
Yelda köprücü - 11 ay Önce

Ümit beyin adına ve geçmişine güvenerek mersin Mektebim okullarına kayıt olduk.malesef büyük hayallerle çocuğumuzu başlatmamıza rağmen mağdur olduk.7.303 TL.alacağımızı henüz alamadık.hem psikolojik hem maddi hüsrana uğradık.umarım bizimle iletişime geçip mağduriyetini giderirler.yoksa mahkeme yolu görünecek maalesef

banner3092

banner3205

banner3211

banner2250

banner3196