banner3088

Ünlü komedyen Kadir Has Üniversitesi'nde!

Ünlü komedyen, oyuncu, radyo ve televizyon yapımcısı Ceyhun Yılmaz, Kadir Has Üniversitesi'nde "Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz?" konulu bir sohbet gerçekleştirdi.

Ünlü komedyen Kadir Has Üniversitesi'nde!
Kadir Has Üniversitesi Selimpaşa Kampüsü'nde 27 Nisan Çarşamba günü saat 13.00'da düzenlenen "Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz?" konulu programda Ünlü komedyen Ceyhun Yılmaz, gençlere sosyal medyanın nasıl kullanılması gerektiğini anlattı. Verdiği örneklerle öğrencilerin eğlenceli bir vakit geçirmesini de sağlayan Yılmaz, programını şair ve yazar Sunay Akın'ın anlamlı bir hikayesiyle sonlandırdı.
 
'SOSYAL MEDYA ÖNEM KAZANDI'
"Kulübümüzün amaçlarından biri sosyal medyanın insan hayatındaki önemini anlatmak ve bununla ilgili çalışmalar yapmak" diyen Kadir Has Meslek Yüksekokulu Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programı son sınıf öğrencileri, "Herkesin bildiği gibi sosyal medya günümüzde akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle çok fazla önem kazandı. İnsanlar günlük yaşamının büyük bir kısmını sosyal medyada harcıyor. Bunun yararlarını ve zararlarını ayırt etmenin çok zor olduğu dönemler oluyor. Bunu da bugün Ceyhun Yılmaz'ın 'Sosyal medyayı nasıl daha aktif kullanırız?, Zararlarının nasıl farkına varırız?' konulu sohbetiyle öğreneceğiz. Kendisine katılımları için teşekkür ederiz" dediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211