Assan Hanil, ‘OSD Tedarik Sanayi Başarı Ödülü’nü aldı

banner4243

OTOMOTİV SEKTÖRÜNÜN GLOBAL ÖLÇEKTE EN ÖNEMLİ TEDARİKÇİLERİNDEN BİRİ OLAN ASSAN HANİL, OTOMOTİV SANAYİİ DERNEĞİ (OSD) TARAFINDAN ‘TEDARİK SANAYİ BAŞARI ÖDÜLÜ’ ALMAYA HAK KAZANDI.

Assan Hanil, ‘OSD Tedarik Sanayi Başarı Ödülü’nü aldı
banner3909

Otomotiv sektörünün global ölçekte en önemli tedarikçilerinden biri olan Assan Hanil, Otomotiv Sanayii Derneği (OSD) tarafından ‘Tedarik Sanayi Başarı Ödülü’ almaya hak kazandı.

Kibar Grubu bünyesinde faaliyet gösteren otomotiv sanayi üreticisi Assan Hanil, Otomotiv Sanayii Derneği tarafından verilen ‘OSD Tedarik Sanayi Başarı Ödülü’nün sahibi oldu. Dernek üyeleri tarafından kalite ve teslimat güvenilirliği, teknoloji geliştirmedeki iş birliği ve rekabetçilik kriterleri göz önünde bulundurularak yapılan değerlendirme sonucunda şirket, 2019’un en başarılı tedarikçisi olmaya layık görüldü.

Aldıkları ödülden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Assan Hanil Genel Müdürü Atacan Güner, “Dernek, Türk otomotiv sanayinin gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Dernek, kurulduğu günden bu yana sektör paydaşlarını bir araya getirmiş, önemli iş birliklerine vesile olmuş ve özellikle tedarik sanayi için kilit rol oynamıştır. Köklü derneğimizin çok kıymetli üyeleri tarafından bu ödüle layık görülmek şirket olarak bizlere büyük gurur verdi. Aldığımız bu ödülle, şirketimizin yenilikçi ve teknoloji odaklı üretim anlayışı, katma değer üreten faaliyetleri, Ar-Ge’ye verdiği önem ve bu alana yaptığı yatırımların ne denli isabetli olduğunu kanıtlamış durumdayız. Layık görüldüğümüz bu ödüle yakışır şekilde, sahip olduğumuz yetkinlikleri daha da geliştirerek, belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3974

banner3552

banner4323

banner3841