banner3088

Bayan Girişimciye Doğum günü hediyesi

Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Silivri Belediyesi işbirliğinde, KOSGEB ve İŞKUR desteğinde açılan Uygulamalı Girişimcilik Kursundan mezun olan 100 girişimci arasından Yasemin Şeker, projesini hazırlayıp KOSGEB’e onaylattıran ilk girişimci oldu

Bayan Girişimciye Doğum günü hediyesi

Şeker'in hazırlamış olduğu projenin onaylandığı haberinin tam doğum gününde gelmesi, büyük mutluluk yarattı…

Silivri’ye kazandırılan 100 girişimci arasından, eski  sanayide Adem Baba Lokantasını açarak “ilkler” arasına giren Yasemin Şeker, KOSGEB’e verdiği projenin onaylandığı haberini doğum gününde alınca, adeta mutluluktan havalara uçtu.

Bilindiği gibi, Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası (SİBESO) ile Silivri Belediyesi Kariyer ve İstihdam Ofisi işbirliğinde, KOSGEB ve İŞKUR desteğinde açılan Uygulamalı Girişimcilik Kursundan mezun olan 100 girişimci arasından Yasemin Şeker, projesini hazırlayıp KOSGEB’e onaylattıran ilk girişimci oldu. Üstelik,projesinin onaylandığı haberinin tam doğum gününde gelmesi, doğum günü hediyesi oldu.

“HİÇ UNUTMAYACAĞIM”

Adem Baba Lokantasını açan Yasemin Şeker’i ilk kutlayan SİBESO Başkanı Ali Tabakoğlu oldu. SİBESO logosu taşıyan kahve takımı ile birlikte doğum günü pastası hediye eden  Başkan Tabakoğlu’na Yasemin Şeker, “Beni çok ama çok mutlu ettiniz. Bunu hayatım boyunca hiç unutmayacağım” diye duygularını dile getirdi.

KOSGEB’in onayladığı projesiyle destek almaya hak kazanan Yasemin Şeker, şöyle konuştu;

“Ben, risk ve sorumluluk almayı seven hırslı bir insanım. Hamoğlu Holding’de Ahmet Bey’in (Hamoğlu) sekreterliğine kadar yükseldim. Alman Hastanesi’nde yöneticilik ve çeşitli  kuruluşlarda mağaza müdürlüğü yaptım. Öyle olduğum halde bu işyerini açıp, 70 sayfalık proje hazırlayıncaya kadar neler çektiğimi bir ben bilirim. Sabır ve mücadele gerekiyor. Projemin onaylandığı haberi  gelinceye kadar ‘ya onaylanmazsa’ diye büyük tedirginlik yaşadım. Projemin onaylandığı haberini alınca, hem de doğum günümde alınca ne kadar mutlu olduğumu anlatamam. Darısı, diğer girişimci arkadaşlarımın başına…”dedi.
 
Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2012, 15:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
muharrem manav
muharrem manav - 7 yıl Önce

bu kız tanıdığım en akıllı başarılı kız helal sana yasemin be.

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3197