banner3088

BİM artık cep telefonunuzda: BİMcell

BİM, BİMcell markası ile GSM hizmetlerine başlıyor, 6 saniyesi 1 kuruştan konuşturacak.

BİM artık cep telefonunuzda: BİMcell
BİM, 'BİMcell' markası ile GSM hizmetlerine başlıyor. Konuşmanın yanı sıra SMS ve internet paketleri de bulunan BİMcell'de 6 saniyesi 1 kuruştan hizmet verilecek. BİMcell Türkiye genelindeki 3.350 BİM mağazasında satışa çıktı.

KARMAŞIK PAKETLERE SON

Türkiye perakende sektörünün lideri BİM, GSM sektöründe BİMcell markası ile hizmet vermeye başladı. BİMcell, GSM sektörüne sade, karmaşık paketler içermeyen ve avantajlı hizmetler sunmak amacıyla girdiğini açıkladı. BİMcell müşterileri uygun fiyatlı ve konuştukları kadar ödeyecekleri GSM hizmetinden faydalanacaklar.

'İstediğin kadar konuş, 6 saniyesi 1 kuruş'

BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO'su Haluk Dortluoğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi:
"BİM kalite anlayışından ödün vermeden etkin maliyet yönetimi politikasıyla ve müşteri memnuniyetine odaklanarak faaliyetlerini sürdürüyor. Mobil iletişimin BİM'cesi sloganıyla GSM sektöründe fark ortaya koyacak bir hizmet sunmaya başladık. Hizmet anlayışımızla perakende sektöründe olduğu gibi, GSM hizmetleri alanında da herkesin ilgisini çekeceğimize inanıyorum. Müşterilerimizin kullanımı kolay, düşük fiyatlı ve kaliteli GSM hizmetimizi beğenerek kullanacaklarını düşünüyorum." 
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2012, 19:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner2834

banner2253