“Büyük Düşün, Pazarını Genişlet”

banner4243

Dünyaca ünlü motivasyon konuşmacısı David Avrin, 10 Mayıs 2017’de İstanbul Cevahir Hotel’de Girişimciler ve Pazarlama sektörü liderleri ile bir araya geliyor.

10 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Cevahir Hotel’de Smart Future ve Türkiye Partneri olan Four4event işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Türkiye Konferansı, dünyaca ünlü Motivasyon Konuşmacısı ve Görünürlük Koçu David Avrin’i konuşmacı olarak ağırlıyor.

David Avrin, 2016 yılına kadar 70'in üzerinde etkinlik ile Singapur, Bangkok, Toronto, Monte Carlo, Melbourne, Londra, Barcelona ve Dubai, Sri Lanka gibi ülkelerde 100.000 üzerinde iş dünyası liderlerine hitap etmiştir.  Türkiye’de bir araya geleceği 500’ün üzerinde iş dünyası liderine;

Seçimlerin Küresel Patlaması

Rekabet Avantajlarınızı Oluşturun ve İletin

Görünürlüğünüzü Artırmak ve Küresel Satışlarınızı İlerletmek İçin Zorlu Pazara Giriş Stratejilerini Keşfetme

Konularını kapsayan etkili bir sunum gerçekleştirecektir.

“Büyük Düşün, Pazarını Küresel Olarak Genişlet” başlığı ile gerçekleştirecek olan bu etkinlikte Türkiye ve bölge ülkelerdeki saygın şirketlerden yaklaşık 500 işadamı güncel iş stratejilerine ve tekniklerine ulaşmak için 10 Mayıs’ta İstanbul’da toplanıyor.

Konferansa katılım sağlayacak olan Ceo’lar, işletme sahipleri, girişimciler, satış uzmanları ve dernekleri bir araya gelecek olup; sektörel diyaloglar, ikili ya da çok taraflı iş imkanları oluşması için güvenilir bir zemin sağlanacaktır.

Bugün bize katılın ve dünyanın en iyi 10 konuşmacısından birinin, işinizi nasıl 195 ülke pazarına genişletebilirsiniz konulu konuşmasını dinleyin.

2017 Türkiye Konferans’da yerinizi ayırtmak ve erken rezervasyon faydalarından yararlanmak için;

http://www.smartfuture.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2017, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3974

banner3552

banner4323

banner3841