banner3088

Esnaf kararını verdi

Silivri Esnaf ve Sanatkârlar Odası, Eski Devlet Hastanesi’nin yerine yapılması planlanan Cami projesi için bölge esnafının fikirlerini almak için toplantı düzenledi.

Esnaf kararını verdi

Esnaf Odası binasında yapılan toplantıya bölge esnafları katılırken Oda yönetimi de tam kadro hazır bulundu. Tek tek fikirlerini beyan eden bölge esnafı ortak bir kararda fikir birliğine vardı. Toplantıda tek tek esnafların görüşlerini not alan Oda Başkanı Ali Tabakoğlu toplantı sonunda kameralarımıza yaptığı açıklamada “Bu akşam ki yapılan toplantımız, Eski Silivri Devlet Hastanesinin olduğu yerdeki alanın uzun süredir atıl olması sebebiyle, esnafımızın talepleri üzerine bir toplantı gerçekleştirdik. Yapmış olduğumuz toplantıda esnafımızın görüşleri alındı. Bu görüşler çerçevesinde ortaya çıkan sonuç Silivri Eski Devlet Hastanesinin olduğu alanın bir sağlık birimi oluşması oy birliği ile tüm katılan esnaflarla görüş birliğine varılmış oldu. O bölgedeki esnafımızın hareketliliği konusunda Sağlık ocağının olması bir birimin oluşması esnafın daha çok hareketlenmesi konusunda görüş birliğine varıldı. Odamızın da hazırlayacağı rapor bu doğrultuda olacaktır. O Alana Sağlık kuruluşu yapılması konusunda esnafımız görüş birliğine vardı. Esnaflarımıza hayırlı olmasını diliyorum ve bu konunun takipçisi olacağımıza bildiriyorum.”dedi.

 
Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2012, 17:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
bonibon
bonibon - 8 yıl Önce

pargalı ibrahim söylüyor ya birden aklıma geldi: sen kimsin be adam!

adama bak kararını vermiş bir de esnafa hayırlı olsun diyor:) iki tane cehepeli eczacının işi tıkırında olaca diye devlet senin keyfine göre iş yapacak değil. orası cami+kütüphane olacak. sana da hayırlı olsun tabakhane

SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3550

banner3212