banner3088

Yatırımcının aradığı fırsatlar Silivri’de

Kanal İstanbul projesiyle ilgili olarak son günlerde yapılan açıklamalar Silivri’de emlak sektöründe gözle görülür hareketlenmeye sebep oldu. Yatırımcıların aradığı fırsatlarının Silivri’de olduğu belirten Denizli GYD yönetim kurulu başkanı Alpay Denizli “Bir buçuk yıldır işler çok durgundu ancak son 3 gündür yapılan açıklamalardan sonra telefonlarımız çok şükür susmuyor” dedi.

Silivri’de emlak sektöründe faaliyetini sürdüren Alpay Denizli, “Sayın Cumhurbaşkanımızın birkaç gün önce yaptığı açıklamalardan sonra Kanal İstanbul projesine başlayacağız, bunun kazmasını vuracağız dedikten sonra iki üç gündür ciddi bir şekilde yatırımcılardan talepler gelmeye başladı. Bu tabi ki beni ve benim gibi emlak sektöründe faaliyetini sürdüren ,1,5 yıldır ekonomik koşullar sebebiyle yatırım yapmayan yatırımcıları ve emlak sektörünü umutlandırdı, ateşlendirdi. İnşallah ciddi işler olacak, bölgemize ciddi yatırımlar geliyor ve bu Kanal İstanbul’la beraber iyi bir hareket getireceğine eminiz. Bir buçuk yıldır işler çok durgundu ancak son 3 gündür yapılan açıklamalardan sonra telefonlarımız çok şükür susmuyor. Gazitepe’de ki ofisimize müşterilerimiz gitmeye başladı. Bu bizi ümitlendirdi, iyi bir şeyler olacak inşallah. “dedi.

“YATIRIMCININ ARADIĞI FIRSATLAR SİLİVRİ’DE”
“Silivri’miz İstanbul’un gözbebeği konumundadır ve yatırıma açık en iyi konumda olan bir ilçedir” diyerek sözlerini sürdüren Denizli “Burada yatırımcılar bugüne kadar da kazandılar bundan sonra da kazanacaklarına emin oldukları için buraya yatırım yapıyorlar. Tabi ki bu sadece Kanal İstanbul la alakalı değil, havalimanına yakın olması, Kuzey Marmara otoyolunun buradan geçmesi, bunlar Silivri’yi cazip hale getiriyor. Bugün 1’e 10 kazandıran hiçbir sektör yok ki, Yatırımcının aradığı fırsatlar Silivri’de ve şu an fiyatlar da Silivri’de gayet caziptir” dedi

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 12:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Baba Serdar
Baba Serdar - 6 ay Önce

Silivri doğru yatırım yapanlar önü çok açık ve kazandıran bir ilçe benim fikrim Silivri koptu gidiyor

banner3205

banner3387

banner3211

banner2250

banner3196