En İyi Veteriner Maması Hangisi?

Evcil hayvanlarınızın en iyi şekilde beslenmesi, herhangi bir sağlık problemiyle karşılaşmamaları ve her zaman mutlu bir yaşam sürmeleri için fazlasıyla önemli.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
SHA Silivri Haber Ajansı - SHA Editör

Evcil hayvanlarınızın en iyi  şekilde beslenmesi, herhangi bir sağlık problemiyle karşılaşmamaları ve her zaman mutlu bir yaşam sürmeleri için fazlasıyla önemli. Doğru mamalarla beslenen kedi ve köpeklerin, özellikle yaşlılık dönemlerinde çok daha sağlıklı oldukları, sindirim, boşaltım ve sinir sistemi problemlerine karşı daha dayanıklı oldukları biliniyor.

Evcil dostlarınızın mutlu bir yaşam sürebilmesi için her zaman için uzmanlar tarafından formülize edilmiş, yüksek kalite standartlarına sahip mamaları tercih etmeniz oldukça önemli. Hem dostlarınızı sağlığını düşünen hem de lezzetini çok sevecekleri en iyi veteriner mamalarını sizler için listeledik.

Kedinizin Damak Tadına Uygun: Kis-Kis

Kis Kis, Hollandalı veterinerlerin kontrolünde formülize edilen, kalitesi ile ön plana çıkan bir kedi maması olarak tanınıyor. Avrupa’nın en önemli mama markalarından biri olan Kis-Kis, kedinizin farklı ihtiyaçlarına yönelik, çok geniş bir ürün portföyü sunuyor.

Yavru ve emziren kedilerin kedilerin yüksek besin ihtiyaçlarına göre hazırlanan Kis-Kis yavru kedi mamasından, kısırlaştırılmış kediler için özel olarak formülize edilen, kilo kontrolü sağlayan diyetetik kedi mamalarına kadar, pek çok farklı mama çeşidi dostlarınız için üretiliyor.

Profpetmama güvencesi ile satın alabileceğiniz Kis-Kis kedi maması, Avrupa’nın en iyi veteriner mamaları biri olarak ön plana çıkıyor.

Köpeğinizi Sağlıklı Besleyin: Kennels’ Favourite

Köpeğinizi en iyi şekilde beslemek, her zaman için enerji dolu ve sağlıklı olmasına yardım etmek istiyorsanız, Avrupa’nın önde gelen köpek maması markalarından Kennels’ Favourite, bu konuda sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Uzman veterinerler tarafından formülize edilen, yüksek kaliteli ürünlerden imal edilen https://profpetmama.com/kennels-favourite/  köpek mamaları, köpeğinizin özel sağlık gereksinimlerine uygun çeşitlere de sahip. Tahılsız mama seçeneklerinden, farklı aromalara sahip konserve mamalara kadar pek çok çeşit hayvanseverlerle buluşturuluyor.

En iyi veteriner mamalarından biri olarak gösterilen Kennels’ Favourite, GDO ve katkı maddesi içermemesi ile ön plana çıkıyor.

Dostlarınızı her zaman için sağlıklı tutmak için taze ve en iyi mama çeşitlerini hayvanseverlerle buluşturan Profpetmama, Kis-Kis ve Kennels’ Favourite gibi Avrupa’nın önde gelen markalarını, her zaman, uygun fiyatlar ile kapınıza kadar teslim ediyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN