banner4556
Sektör Hizmet Sektörü » Mimarlık Hizmetleri
Yayınlama Tarihi 24 Ekim 2021
Telefon +905319505851
Resmi Web Sitesi https://www.mdkmimarlik.com/

MDK Mimarlık

Kurucu, Yüksek Mimar

MELEK ÇETİNKAYA

1976 yılında Brüksel’de doğan Melek Çetinkaya, İ.S.A.C.F LA CAMBRE Mimarlık Fakültesinde Yüksek lisansını bitirdi. Brüksel’de farklı yerlerde görev aldıktan sonra 2009 yılında Türkiye ye yerleşme kararı aldı.

2010 ile 2012 yıları arası İstanbul/Tekirdağ da As Delta Mimarlık Mühendislik ofisinde tasarımcı mimar olarak görev aldı.

2012 ile 2019 arası İstanbul/Silivri Haan Yapı (Home Yapı) Mimarlık Mühendislik ofisinde Mimari ekibin başında sorumlu mimar olarak görev almıştır, aynı anda tasarımcı mimar olarak ve şantiye kontrollerini de sürdürmüştür.

2021 Yılında mimari, iç mimari ve dekorasyon projeleri, konsept ve 3D görsel tasarım alanlarında faaliyet göstermek üzere İstanbul/Silivri de MDK Mimarlığı kurmuştur.

Yapı sektöründe oluşan ihtiyaçlara yönelik yenilikçi, modern, estetik ve kusursuz çözümler üretmeyi temel hedef alan MDK Mimarlık bu değerleri sahip olduğu bilgi birikimi, deneyimleri ve vizyonu ile birleştirerek her projeye titizlikle yaklaşmakta ve ele aldığı projelerde etüt çalışmasından başlayarak proje sonuna kadar özel çözümler üretmekte ve paydaşlarına bu anlamda değer katmaktadır.

Önce Müşteri Memnuniyeti!

Müşteri memnuniyeti ve gereksinimlerini mimari bir disiplinle birleştirdiğimiz projelerimizde amacımız; yeniden düzenlenecek olan söz konusu mekân için, proje öncesi yapılan araştırmalar ışığında, mekânın temel işlevine ve mekânı kullanacak kişilerin sayısı, yaşam biçimleri, zevkleri, fiziksel-ruhsal özellikleri ve sosyo-ekonomik durumlarına uygun, estetik kaygılarla geliştirilmiş en uygun tasarımı sunmak ve bu tasarımı günümüz malzeme ve teknolojileriyle destekleyerek mekana uygulamaktır.

banner4390

banner4349

banner3841