banner3088
Sektör Alışveriş Merkezleri » Online Alışveriş Siteleri
Yayınlama Tarihi 16 Ekim 2019
Telefon 0850 346 3400
Resmi Web Sitesi https://www.modacepte.com

Cep telefonları günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri. Mobil iletişimin günden güne hayatımızın vazgeçilmezleri arasına girdiği günümüzde, korunaksız telefon kullanmak hem oldukça riskli hem de tercih edilmeyen bir yoldur.

Kılıfsız taşınan cep telefonları kolayca çizilebilmekte, uçuşan mikro tozlar kamera ya da hoparlör kısmına girebilmekte ve kamera görüntüsünün bozulmasına, hoparlör çıkışında cızırtılara yol açabilmektedir. Bu sorunları son zamanlarda binlerce seçenekleriyle yaşam stilinizi yansıtan şık telefon kılıflarıyla çözülebilmektedir.

Modacepte.com’da atışa sunulan bluetooth kulaklık seçenekleriyle ile kablosuz özgürlüğün tadına varabilirsiniz. Hem telefonla konuşmak hem müzik dinlemek için kullanılabilen bluetooth kulaklık seti çok uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Modacepte.com’da farklı ihtiyaçlara yönelik USB kablo çeşitleri de mevcut. Ailedeki tüm bireylerin kullanabileceği 3’ü bir arada USB Kablo, android, İOS ve Type C için üç farklı uça sahip yüzlerce ürün yelpazesi ile farklı ve şık seçenekleri bulabilirsiniz.

Telefon aksesuarlarının vazgeçilmezleri selfie çubuğu powerbank, telefon tutucu, araç şarjı da  Modacepte.com’da.

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196