banner3088
Sektör Arıtma ve Temizlik » Temizlik Endüstrisi
Yayınlama Tarihi 02 Ekim 2012
Telefon 2127361530
AMACIMIZ

" Pazarda ilk ve farklı çizgide "yalın yönetim" ve "eğitimli personel" ile "insan odakları" bir topluluk olmak.

Gerçek bir marka bilinci oluşturmak, birikimlerimizi müşterilerimizle paylaşmak ve uluslar arası düzeyde "mükemmellik merkezi" olmak.

Toplumsal ve çevresel sorumluluk, dürüst ve hatasız iş üretimi, müşteri memnuniyeti, kalite ve rekabette etkin takım ruhu çalışması ile güven sunmak."


ZEMİN HİJYENİ

Serkim'de zemin hijyeninde kullanılmak üzere; Çok Amaçlı Genel Temizlik Maddesi, Yüzey Temizleyici, Dezenfektan, Salon ve Oda Parfümleri, Makineler İçin Alkol Bazlı Zemin Temizleme Maddesi, Alkol Bazlı Sıvı Yüzey Temizleyici, Mineralli Ovma Sıvısı, Ahşap Temizleyici, Cam Temizleme Maddesi, Kireç ve Pas Sökücü, Büro Malzemeleri Temizleyicileri, Wc Power ürünleri sunuluyor.


MUTFAK HİJYENİ

Mutfak hijyeninde kullanılmak üzere; Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı, Alkol Bazlı Sıvı Yüzey Temizleyicisi, Ağır Kir Yağ Çözücüsü, Sıvı Bulaşık Deterjanı, Kireç Çözücü, Makine Parlatıcısı, Yağ Sökücü, Gider Açıcı, Ayak Dezenfektanı, Çelik Yüzey Parlatıcı, Elde Bulaşık Yıkama Deterjanı ve Bulaşık Makinesi Deterjanı gibi ürünler satışta.


KİŞİSEL HİJYEN

Kişisel hijyende kullanılmak üzere; Sıvı El sabunu, Konsantre Yağ Sökücü El Sabunu, Hijyenik Sıvı El Sabunu, Banyo Köpüğü, Kuru Köpük, Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı, Saç ve Vücut Şampuanı, Antibakteriyel Dezenfektan El Köpüğü ürünlerini bulabilirsiniz.


ÇAMAŞIR  HİJYENİNDE 

Çamaşır hijyeninde kullanmak üzere; Oksijen bazlı ağartıcı, Parfümlü çamaşır suyu ve Ultra çamaşır suyu ürünleri sunuluyor.


SANAYİ BAKIM KİMYASALLARI

Sanayi ürünlerinin bakımında kullanmak üzere; Konsantre Yağ Çözücü, Pas Çözücü, Yağ Sökücü ve Temizleyici, Lastik izleri çıkarma ürünü, Alüminyum Temizleme ve Parlatma, Boya Kazanları Temizleyicisi, Yağ Sökücü Solvent, Beton Sökücü, Çelik Yüzey Parlatıcı, Ayak Dezenfektanı, Konsantre Gider Açıcı, Konsantre Yağ Çözücü, Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı, Konsantre Su Bazlı Yağ Sökücü, Wax ve Mum Çözücü gibi kimyasalları bulabilirsiniz.


EKONOMİK  ÜRÜNLER

Serkim'de Ekonomik Ürün olarak Zemin temizleyicileri, Çamaşır hijyen ürünleri, Kireç ve pas sökücüler, Alkol bazlı sıvı yüzey temizleyici, Sıvı el sabunu, Oto temizleyicileri, Kişisel hijyen ürünleri, Sanayi bakım kimyasalları, Genel Temizlik ve Mutfak hijyen ürünlerini bulabilirsiniz.


OTO BAKIM  KİMYASALLARI

Serkim'de Oto bakım kimyasalları arasında Motor yıkama (ağır yağ ve kir sökücü), fren balata temizleme, jant temizleyici, wax çözücü (oto üzerindeki mum tabaka için), süt silikon (torpido, tampon, lastik parlatıcı), zift-katran temizleyici, deri vınıl parlatıcı (lastik, tampon, torpido), oto şampuanı, cilalı oto şampuanı, genel temizleyici (araç içi tamamı, ofis büro), antifriz, antifrizli (araç içi tamamı, ofis büro) antifriz, antifrizli cam suyu ( -10 C, -30 C, -80 C, -90), fren alkolü, yağmur kaydırıcı, buğu önleyici, buz çözücü, enjektör temizleyici, dizel benzin yakıt katkıları, araç içi oto parfümlerini bulabilirsiniz. 

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196