banner3088

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan korona virüs paylaşımı

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN, SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN YENİ TİP KORONA VİRÜS SALGININA İLİŞKİN YAPTIĞI PAYLAŞIMDA, "KORONA VİRÜS İLE İLGİLİ GELİŞMELERİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR VE GEREKLİ TEDBİRLERİ SÜR'ATLE HAYATA GEÇİRMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ. AZİZ MİLLETİMDEN İSTİRHAMIM ŞUDUR: TÜM İKAZLARA RİAYET EDELİM, SABIRLI OLALIM, DİKKATİ ELDEN BIRAKMAYALIM, KENDİMİZİN VE ÇEVREMİZİN TEMİZLİĞİNE İHTİMAM GÖSTERELİM" İFADELERİNİ KULLANDI.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan korona virüs paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sosyal medya hesabı üzerinden yeni tip korona virüs salgınına ilişkin yaptığı paylaşımda, "Korona virüs ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve gerekli tedbirleri sür’atle hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Aziz Milletimden istirhamım şudur: Tüm ikazlara riayet edelim, sabırlı olalım, dikkati elden bırakmayalım, kendimizin ve çevremizin temizliğine ihtimam gösterelim" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan resmi sosyal medya hesabı üzerinden yeni tip korona virüs salgınına ilişkin bir paylaşımda bulundu. Erdoğan yaptığı paylaşımda, "Korona virüs ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve gerekli tedbirleri sür’atle hayata geçirmeyi sürdürüyoruz. Aziz Milletimden istirhamım şudur: Tüm ikazlara riayet edelim, sabırlı olalım, dikkati elden bırakmayalım, kendimizin ve çevremizin temizliğine ihtimam gösterelim. #HayatEveSığar #EvdeKalTürkiye" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211