banner3279

Karantina’daki yurtlarda 3. gün

AVRUPA’DAN GELEN TÜRK VATANDAŞLARI, KARANTİNA İÇİN GETİRİLDİKLERİ YURTLARDA 3. GÜNLERİNE UYANDI. SABAH SAATLERİNDE BAZI VATANDAŞLARIN PENCERELERE ÇIKTIĞI, YURTLARDA YAKINI OLAN VATANDAŞLARIN DA ONLARA ERZAK GETİRDİKLERİ GÖRÜLDÜ.

Karantina’daki yurtlarda 3. gün

Avrupa’dan gelen Türk vatandaşları, karantina için getirildikleri yurtlarda 3. günlerine uyandı. Sabah saatlerinde bazı vatandaşların pencerelere çıktığı, yurtlarda yakını olan vatandaşların da onlara erzak getirdikleri görüldü.

Yeni tip korona virüs (Covid-19) salgını nedeniyle Avrupa’dan getirilen Türk vatandaşları, İstanbul’da 3 ayrı yurda yerleştirilmişti. Yurtlarda karantinada kalan vatandaşlar bu sabah 3. günlerine uyandı. Toplam 14 gün boyunca karantinada tutulacak vatandaşların yakınları ise onlara ulaştırmak için erzak getirdi. Karantinadaki vatandaşların pencerelerden dışarıyı izlediği görüldü.

İstanbul’da karantinada tutulanların kaldığı 3 öğrenci yurdunda önlemler en üst seviyede tutuluyor. Dışarıdan hiç kimse yurdun içine alınmazken, vatandaşların getirdikleri erzak poşetleri de polis ve özel güvenlikler tarafından kontrol edilerek alınıyor.

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196