banner3088

Korona virüs tedbirleri sebebiyle bu Cuma namazında da boş kalan Çamlıca Camisi havadan görüntülendi

DİYANET İŞLERİ BAŞKANLIĞI, KORONA VİRÜSE KARŞI ALINAN TEDBİRLER SEBEBİYLE CAMİLERDE CEMAATLE NAMAZ KILINMASINA ARA VERİLDİĞİNİ DUYURMUŞTU. İSTANBULLULARIN CUMA NAMAZI İÇİN SIKÇA TERCİH ETTİĞİ CAMİLERDEN ÇAMLICA CAMİİ, BU CUMA NAMAZINDA DA BOŞ KALDI. BOŞ KALAN ÇAMLICA CAMİSİ HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

Korona virüs tedbirleri sebebiyle bu Cuma namazında da boş kalan Çamlıca Camisi havadan görüntülendi

Diyanet İşleri Başkanlığı, korona virüse karşı alınan tedbirler sebebiyle camilerde cemaatle namaz kılınmasına ara verildiğini duyurmuştu. İstanbulluların Cuma namazı için sıkça tercih ettiği camilerden Çamlıca Camii, bu Cuma namazında da boş kaldı. Boş kalan Çamlıca Camisi havadan görüntülendi.

Diyanet İşleri Başkanlığı, etkisini sürdüren korona virüs tehlikesine karşı alınan önlemler kapsamında vatandaşların kalabalık oluşturmaması için camilerde cemaatle namaz kılınmasına ara verildiğini duyurmuştu. Alınan karar doğrultusunda vatandaşlar namazlarını evlerinde kılmaya başladı, camiler boş kaldı. Şehir dışındaki vatandaşların dahi namaz kılmak için geldiği Büyük Çamlıca Camisi, bu Cuma namazında da boş kaldı. Korona virüse karşı alınan önlem doğrultusunda boş kalan Çamlıca Camisi drone ile havadan görüntülendi.

YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2251

banner3196