banner3088

Masalköy, iki ilçe protokolünü ağırladı

Silivri Turizm Tanıtma ve Kültür Derneği, yeni üyesi Yağız Gökmen’in işletmeciliğini yaptığı Masalköy’de Silivri ve Esenyurt protokolünden isimleri ağırladı.

Masalköy, iki ilçe protokolünü ağırladı

Silivri Turizm Tanıtma ve Kültür Derneği Başkanı Refik Bek ve üye Yağız Gökmen’in ev sahipliğinde Masalköy’de düzenlenen kahvaltı programına Silivri ve Esenyurt protokolünün önemli isimleri katıldı.

Programa Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Bora Balcıoğlu, Esenyurt Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Ada, Adalet ve Kalkınma Partisi Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, Esenyurt İlçe Başkanı Şenay Değer, Esenyurt Belediyesi Basın ve Yayın Müdürü Metin Karakoç, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Müge Doğan, Silivri İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Can Dağaşan, Eğitim İş Silivri Şube Başkanı Hasan Okan, SİBESO Başkanı Nuray Koçer ve Yönetim Kurulu Üyesi Arif Kanık, Silivri Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Recep Akıncı, Silivri Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ercan Çalışkan katıldı.

Kahvaltı sonrası kısa bir konuşma yapan Silivri Turizm Tanıtma ve Kültür Derneği Başkanı A.Refik Bek, “Bugün için hep birlikte bir organizasyon yapıp biz bize bir kahvaltı yapalım istedik ama maalesef sel olayından dolayı İlçe Kaymakamımız, Cumhuriyet Başsavcımız, Emniyet Müdürümüz yoğunluklarından dolayı bugün aramızda olamadılar. Sizlere geldiğiniz için teşekkür ediyoruz. Yağız Gökmen kardeşimizin işletmesi olan Masalköy’ün bu yıl ikinci yılı… Geliştirerek yatırımlarını, sürdürüp devam ediyor.  Silivri’ye çok büyük bir değer kazandırdı bu anlamda. Biz de Silivri Turizm Tanıtma ve Kültür Derneği olarak, kardeşimizin yaptığı hem Silivri’nin tanıtımını yapma hem bölgedeki bürokratlarımıza ve başkanlarımıza burayı tanıtma adına böyle bir kahvaltı düzenledik. Bu anlamda Yağız Gökmen ve Masalköy çalışanlarına da teşekkür ediyorum.” dedi.

YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196