banner3088

(Özel) İstanbullular boğaza akın etti

KORONA VİRÜS SALGINI NEDENİYLE YETKİLİLERİN TEDBİR ALMASINA VE “EVDE KALIN” UYARILARINA RAĞMEN İSTANBULLULAR BOĞAZA AKIN ETTİ. ARNAVUTKÖY BEBEK SAHİL YOLUNDA TRAFİK ADETA KİLİTLENİRKEN, VATANDAŞLAR SAHİLDE YÜRÜDÜ. TRAFİK YOĞUNLUĞU DRONE İLE HAVADAN GÖRÜNTÜLENDİ.

(Özel) İstanbullular boğaza akın etti

Korona virüs salgını nedeniyle yetkililerin tedbir almasına ve “evde kalın” uyarılarına rağmen İstanbullular boğaza akın etti. Arnavutköy Bebek sahil yolunda trafik adeta kilitlenirken, vatandaşlar sahilde yürüdü. Trafik yoğunluğu drone ile havadan görüntülendi.

Tüm Türkiye’de korona virüse karşı önlemler alınmaya devam edilirken, yetkililer de vatandaşlara mecbur kalmadıkça sokağa çıkılmaması yönünde uyarılarda bulunuyor. Günlerdir yapılan uyarıların ardından İstanbul’da bugün trafik tarihi bir düşüş yaşadı. Ancak “evde kalın” uyarılarına rağmen vatandaşların bir kısmı sahillere akın etti. Yoğunluk nedeniyle Arnavutköy Bebek sahil yolunda trafik kilitlendi. Vatandaşlar ise sahil yolunda yürümeye, olta balıkçıları ise balık tutmaya devam etti. Polis ve zabıta ekiplerinin vatandaşlara yönelik uyarılarını sürdürdüğü görüldü. Yaşanan trafik yoğunluğu drone ile havadan da görüntülendi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212