banner2836

Silivri Fenerbahçe Şubesi’nde başkanlık değişimi

Silivri Fenerbahçe Şubesi Başkanı Orhan Öpçin, Başkanlık görevini bıraktığını yaptığı yazılı basın açıklaması ile duyurdu.

Silivri Fenerbahçe Şubesi’nde başkanlık değişimi

Silivri Fenerbahçe Şubesi’nde başkanlık değişimi yaşandı. 30 Mayıs tarihinde yapılan toplantı ile Orhan Öpçin başkanlığı Okan Kocabaş’a devretti. Başkanlığı bırakma sebebini de yaptığı basın açıklaması ile duyuran Öpçin, açıklamasında şunları paylaştı:

Büyük ve şerefli FENERBAHÇE camiasının, Silivri şubesinin ilk başkanı olarak duyduğum onuru; tüm Silivrili hemşerilerimle paylaşmak isterim.

28 Mayıs 2016 tarihinde başkanlığına seçildiğim Silivri Fenerbahçe Şubesi’ne önemli bir vizyon ortaya koyarak, Türkiye’de ilk 5 ’e sokup şube oluşumunu tamamladık.

Yönetim Kurulumuzun ve Silivrili Fenerbahçelilerin özverisi ile nüfus yoğunluğuna göre diğer dört şubenin çok üstünde bir oranda başarı sağladık. Fenerbahçe Üniversitesi’nin Silivri’de kurulma çalışmalarının devamı için; şubenin önemini bilerek katkı koymada başarılı olduk.

Asıl amacı Silivri’ye hizmet olan anlayışımı yine asıl işim olan ‘’Kariyer ve İstihdam Ofisinde’’ daha verimli gerçekleştirebilmek için; Yönetim Kurulumuzun 30 Mayıs 2017 tarihinde yaptığı toplantı ile başkanlığı Sn. Okan Kocabaş’a oybirliğiyle devrettim.

Başkanlığım süresince desteğini bırakmayan Yönetim Kuruluna, FB Spor Kulübü yöneticilerine ve Silivri Belediye Başkanım Sn. Özcan Işıklar ‘a kalben teşekkür ederim.

Yönetim Kurulu’nun içinde aynı özveriyle çalışmaya devam edeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın.

Her şey Büyük Silivri Ailesi için. Saygılarımla kamuoyuna duyururum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2252