banner3942

Taksim’de bekçilerden korona virüs denetimi

TAKSİM’DE 4 GÜNLÜK SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASININ BİTMESİYLE BERABER OLUŞAN KALABALIK SONRASI BEKÇİLER DENETİM YAPTI. SOSYAL MESAFE KURALINA UYMAYAN İKİ GENCİ ÖNCE UYARAN EKİPLER, KURALA UYMAMALARI ÜZERİNE GENÇLERE CEZA YAZDI.

Taksim’de bekçilerden korona virüs denetimi

Taksim’de 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının bitmesiyle beraber oluşan kalabalık sonrası bekçiler denetim yaptı. Sosyal mesafe kuralına uymayan iki genci önce uyaran ekipler, kurala uymamaları üzerine gençlere ceza yazdı.

4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının bitmesi ile beraber vatandaşlar yeniden Taksim Meydanı ve İstiklal Caddesi’ne çıktı. Vatandaşların oluşturduğu kalabalık sonrası bekçi ekipleri meydan ve caddede denetim yaptı. Ekipler maskesiz gördükleri ve sosyal mesafe kuralına uymayan vatandaşlara uyarılarda bulundu.

banner3909

“Caddede oturan iki gence ceza”

Bir ara bekçiler yürürken caddede oturan iki genci önce sosyal mesafe konusunda uyardı. Ardından geri döndüklerinde ise gençlerin aynı şekilde oturduklarını gördü. Bunun üzerine bekçiler gençlere idari para cezası işlemi uyguladı. Gençler aldıkları ceza sonrası caddeden ayrıldı. Öte yandan caddedeki kalabalık ise pes dedirtti.

YORUM EKLE

banner3883

banner3552

banner3197

banner3841