Gölbaşı Kızılcaşar Kültür Merkezi'nde yardım kampanyası

Ankara'nın Gölbaşı Belediyesince hizmete kazandırılan Kızılcaşar Kültür Merkezi'nde kıyafet, tablo ve atıştırmalık gibi ürünlerden oluşan yardım kampanyası düzenlendi.

Gölbaşı Kızılcaşar Kültür Merkezi'nde yardım kampanyası
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Ankara’nın Gölbaşı Belediyesince hizmete kazandırılan Kızılcaşar Kültür Merkezi’nde kıyafet, tablo ve atıştırmalık gibi ürünlerden oluşan yardım kampanyası düzenlendi.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla Gölbaşı Belediyesi tarafından açılan Kızılcaşar Kültür Merkezi’nin eğitmenleri ve kursiyerleri sosyal ve sanatsal alandaki dayanışmayı güçlendirmek adına yardım kampanyası düzenledi. Kampanyada el emeği göz nuru ürünler, kıyafetler, tablolar ve atıştırmalık gibi ürünler satışa sunuldu.

Kampanyaya Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, eşi Yeşim Şimşek, Kızılcaşar Mahallesi Muhtarı Alper Yılmaz ve vatandaşlar katıldı. Kampanyanın girişinde Yeşim Şimşek’e kursiyerler tarafından el işlemesi bir çiçek hediye edildi. Kültür merkezindeki faaliyetler hakkında bilgi alan Şimşek, spor salonunda zuma, pilates, yoga, aerobik, step dans yapan kadınlarla bir süre sohbet etti. Şimşek’e Cumhuriyetin 100. Yılına özel işlenmiş tablo hediye edildi.

“Kurslarımız yoğun ilgi görüyor”

Yardım kampanyaların birlik ve paylaşmanın önemini bir kez daha hatırlattığını ifade eden Şimşek, “Kadınlarımızın buradaki faaliyetleri bizleri gururlandırdı. Spor salonumuzda her yaş grubundan kadınlarımız var. Kurslarımız yoğun ilgi görüyor. Bu merkezleri böyle gördükçe ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha anlıyoruz. Kadınıyla erkeğiyle biz büyük bir aileyiz. Bu tür merkezlerimizin sayısını çoğaltmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kızılcaşar Kültür Merkezi’ndeki yardım kampanyası 29 Ekim’e kadar sürecek.