banner2920

Aygül Avna ebediyete uğurlandı

Sonsöz Sigorta'nın sahibi İsmail Avna'nın eşi Aygül Ölçer Avna'nın ölüm haberi sevenlerini derin kedere boğdu. Genç kadın dün göz yaşları ve dualar eşliğinde sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

Aygül Avna ebediyete uğurlandı

Silivri'nin sevilen esnaflarından İsmail Avna'nın bir süredir tedavi gören eşi Aygül Ölçer Avna (37), mücadele verdiği hastalığa yenik düşerek Perşembe sabah saatlerinde yatmakta olduğu hastanede hayatını kaybetti.
Cenazesi ikindi namazına müteakip Gümüşyaka Cemiinde kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi. Avna ve Ölçer ailesi ile yakınlarını yasa boğan erken ve bir o kadar zamansız kaybın cenazesine Meclis Üyeleri Zafer Bıyıklı, Lütfü Vardar, Muhtarlar Derneği Başkanı Ömer Ercan, Alibeyspor ve Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta, Polis Derneği Başkanı Seyfi Atun, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sefer Ölçer, Silivri Şoförler Odası Başkan Adayı Aliş Eren, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekili Arif Kanık, Esnaf Odası Başkan Adaylarından Alparslan Çalış'ın ekibinden Cüneyt Karali, Ahmet Maşalacı katılanlar arasındaydı.

Hürhaber

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2017, 15:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2833

banner2252