banner3088

Güçlü ”Altgeçitler sulardan arındırıldı”

Gümüşyaka mahallesi Muhtarı Mazlum Güçlü dün gece boyunca yağan yağmurdan dolayı alt geçitlerde oluşan suların ekipler tarafından çekildiğini belirtti.

Güçlü ”Altgeçitler sulardan arındırıldı”

Gümüşyaka mahallesi Muhtarı Mazlum Güçlü, dün gece boyunca aralıklarla yağan yağış sonrası kullanılamayacak biçimde su biriken alt geçitlerin sulardan arındırılarak tekrar kullanıma açıldığını söyledi.

Güçlü, yaptığı açıklamada “gece boyunca zamana zaman sağanak şeklinde yağan yağış sonrasında Gümüşyaka bölgemizde bulunan alt geçitlerde kontroller yaptık. Vatandaşlarımızın kullanamayacak kadar su biriken yerleri belirleyerek ekiplere bildirdik. Kısa sürede su biriken yerler ekipler tarafından temizlendi ve tekrar kullanıma açıldı. Mahalle sakinlerimizin huzurlu ve sakin ve sorunsuz bir mahallede yaşamalarını sağlamak için tüm kamu kurumlarıyla uyum içinde çalışmalarımızı sürdüyoruz”dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fer sitesi sakinleri
Fer sitesi sakinleri - 6 ay Önce

Acaba gümüşyaka dan haberdarmisiniz cok merak ediyorum o zaman sokak arasi asfaltlarda yere basmadan yürüyor sunuz elmalik mevki cukurbosan kartal bufenin etrafini gormenizi tafsiye ederim

banner3205

banner3197

banner2251

banner3196