Gümüşyaka halkı kalıcı çözüm istiyor !

Ardı ardına gelen ölümlü ve yaralanmalı kazalar sonucunda Gümüşyaka halkı harekete geçti. Gümüşyakalılar yetkililere seslerini duyurmak için yarın saat 12.00’de kazaların sıkça meydana geldiği Trafik ışıklarında basın açıklaması yapacaklar.

Gümüşyaka halkı kalıcı çözüm istiyor !
Trafik ışıklarında yaşanan kazalar için bir an önce gerekli tedbirlerin alınmasını talep eden vatandaşlar imza kampanyası başlattılar. Gümüşyakalı meclis üyeleri, siyasi parti mahalle başkanları, yöre dernekleri, spor kulübü ve muhtarlığın da imzaladığı dilekçe, Büyükşehir'e ve Silivri Belediyesi'ne gönderilecek.

banner2829

Gümüşyaka'dan sorumlu CHP'li Belediye Meclis Üyesi Zafer Bıyıklı, Gümüşyakalı Bağımsız Meclis Üyesi Lütfü Vardar, CHP Gümüşyaka Teşkilat Başkanı Sunay Avcıoğlu, AK Parti Gümüşyaka Teşkilat Başkanı İlyas Yıldız, MHP Gümüşyaka Teşkilat Başkanı Hakan Subaşı, Gümüşyaka Mahalle Muhtarı Osman Başmaya, Gümüşyaka Spor Kulübü Başkanı Murat Okan, Gümüşyaka Trakyalılar Derneği Başkanı Recep Süpçeler, Gümüşyaka Tokatlılar Derneği Başkanı Sezai Yavuz'un imzaladığı dilekçece, yetkililerden hangi önlemlerin alınacağına yönelik bilgi istendi.

 

Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2015, 15:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatan daş
vatan daş - 4 yıl Önce

Her cuma öğleden sonra başlayıp pazar akşam geç saatlere kadar yollar başta motosikletçiler olmak üzere kınalı gümüşyaka arası yarış pistine döndürüyor,ölümlü kazalar olmadan tedbir alınmalı,benzinlik-mithatpaşa sitesi dolaylarına jandarma yolu önündeki gibi gece görüşlü,plaka okuyan kameralar,hız sensörü sistemleri acilen uygulamaya alınmalı.

banner2831

banner2252

banner2588