banner3088

Gün, Birlik Olma Günü

Yüzyıllar boyunca hüküm sürmüş bir milletin torunları olarak canımız pahasına bu ülkeyi şeref yoksunu üç beş ne idüğü belirsiz insan görünümlü mahlûka bırakacak değiliz. Son günlerde o kadar çok şehit haberleri geliyor ki ajanslara… Her haber düştüğünde mail kutumuza bir kez daha irkiliyoruz, bir kez daha gözyaşı döküyoruz. Ama bir hiç uğruna şehit olmadıklarını bilmek bir nebze de olsa içimizi rahatlatıyor. Allah, bu ülkenin birliğine dirliğine göz dikenlere fırsat vermesin. Allah, bizim rahat uyuyabilmemiz için uykusuz kalan tüm güvenlik güçlerimize selamet versin. Unutulmamalıdır ki Türk milleti her zaman 18 yaşında, her zaman dosta düşmana karşı dimdik ayaktadır!

Bu cennet vatanda rahat ve huzurlu olmamız için canını feda etmiş tüm şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet; aileleri, sevenleri ve mesai arkadaşlarına sabırlar dilerim.

Sosyal paylaşım sitesinde bir arkadaşımın paylaşımı noktasına bile dokunmadan sizlerle paylaşıyorum.

“Hani Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) ibaresi tabelalardan kaldırılıyor diye bas bas bağıranlar ( ki ben de aynı duyguları paylaşıyorum) facebook ta isimlerinin önüne T.C. yazarak tepki gösterenler nerdesiniz?  Türkiye Cumhuriyeti polisi ve askeri içeride ve dışarıda ülkesi için savaşıyor şehit düşüyor, nerdesiniz.... Ya pardon tamam tamam siz tatildeydeniz sahi, tatiliniz bitsin, yine başlarsınız klavye cambazlıklarınıza!!!! “

Başka Türkiye yok! Farkında mısınız? Bu gemi batarsa sizler de boğulacaksınız. Bu savaş, sağ sol savaşı değil! Senin partinin benim partimin meselesi değil! Türkiye Cumhuriyeti’nin meselesi yani hepimizin meselesi!!!

Tarih boyunca Türk Milleti bu tür sinsi oyunlarla çok karşılaştı. Her zaman dik duruşunu bozmadı ve BİR oldu. BERABER oldu. Bu tür oyunlara gelmedi. Bundan sonrada kimse bu Yüce milletin içerisine nifak tohumları salamayacak. Elbet masum insanların kanlarını akıtan gözü dönmüş caniler akıttıkları kanda boğulacaktır.

Siyasi fikrin zikrin ne olursa olsun Gün birlik olma günü, gün Ülkeye sahip çıkma günü! 

YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3552

banner3197