banner2836

6.Trap Yarışması Yoğun İlgi İle Gerçekleşti

Değirmenköy Mahallesi’nde düzenlenen 6. Geleneksel İbrahim Şentürk Trap Atış Yarışması yoğun ilgi ile gerçekleşti.

6.Trap Yarışması Yoğun İlgi İle Gerçekleşti

Her yıl yapılarak geleneksel hale gelen merhum İbrahim Şentürk Trap Atış Yarışması geçtiğimiz pazar günü Değirmenköy Mahallesi’nde gerçekleştirildi. Silivri Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen etkinlikte atış yarışmaları yoğun ilgi gördü.

Uçan nesnelerin hedeflendiği atış türü olan trap yarışlarında yarışmacılar kıyasıya yarıştı. Etkinliğe AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz, MHP Silivri İlçe Başkanı Zafer Yalçın, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, sivil toplum temsilcileri ve birçok Silivrili katılım gösterdi. Silivri Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Dernek Başkanı Sezai Yeşilkurt, desteklerinden dolayı Başkan Yılmaz’a teşekkür etti.

KAYNARCA: “BİR BAHAR ŞENLİĞİ HAVASINDA GERÇEKLEŞİYOR”

AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca gerçekleştirdiği konuşmasında, “Turnuvamızın hayırlı olmasını diliyorum. Merkezi Silivri ama Trakya’nın her köşesinden kıymetli avcılarımız atıcılarımız buradalar. Trap turnuvasının yanı sıra bir bahar şenliği havasında yapılıyor. Çok sayıda aile katılım göstermiş. Hem bu şenliği yaşıyor hem de ata sporu olan atıcılık üstüne güzel bir etkinlik gerçekleşiyor. Sezai beyin başkanlığında tüm ekibini tebrik ediyorum, atıcılarımıza başarılar diliyorum” dedi.

YILMAZ: “SİLİVRİ TRAP TESİSLERİNİN MÜJDESİNİ VERİYORUM”

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ise konuşmasında şunları söyledi: “Sezai başkanım Silivri’de bu sporun yaygınlaşması için emek harcayan, zaman harcayan ve bu kulübün başkanlığını yapan çok kıymetli bir kardeşim. 6. Geleneksel İbrahim Şentürk turnuvasını düzenleyen, uluslararası sporcuları buraya getirerek Silivri’mizin tanıtımına da destek veren Sezai kardeşime ve ekibine sonsuz şükranlarımı iletiyorum. Mutlu Silivri diye yola çıkarken, marka kent olabilme potansiyellerinin tamamından haberdar ve farkındayız. Bu potansiyelleri harekete geçirme adına çalışan bir ekibiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyetin 100. yılını ifade eden 2023 yolundaki 23 dev projemizin biri de avcılık ve atıcılık sporunu yapanlar adına oldu. Uluslararası ve ulusal yarışmaların yapılacağı bir trap tesisini Silivri’ye kazandıracağız. Bunun için kolları sıvadık. Bu spora gönül veren insanları Silivri’mizde ağırlayacağımız tesisin müjdesini vermek istiyorum. Herkese yürekten teşekkür ediyor, yarışmacılara başarılar diliyorum.”

Gerçekleştirilen turnuvada Başkan Yılmaz’a katkıları için teşekkür plaketi ve aynı zamanda tüfek hediye edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
kamuran
kamuran - 5 ay Önce

sayın başkanım o kadar boş işlerle uğraşıyorsunuzki,sonunuz sanırım 5 yıl sonra Hüseyin Turan gibi olacak...bakın mesela silivrinin e-5 ten girişinde iş çıkışı saatlerinde muazzam bir trafik oluyor..mesela bakın sahiller leş gibi,bunun sebebide denize akan kanalizasyonlar...maalesef belediye personelide pek donanımlı,bilgili değil,akparti gelince namaza başlayandan,chp gelince namazı bırakıp içkiye başlayandan,mhp gelincede bıyıklarını aşağı doğru sarkıtandan bi hayır gelmez...bence size ebu suud efendi gibi,bir akıl hocası gerekli...başarılı olmanız temennisiyle....

SIRADAKİ HABER

banner2915

banner2834

banner2250