banner3088

Balcıoğlu “Mücadele etmeye devam edeceğim”

Yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinden belediye başkan adayı olan Bora Balcıoğlu, partisinin Özcan Işıklar’ı aday göstermesinin ardından sessizliğini bozdu.

Balcıoğlu “Mücadele etmeye devam edeceğim”

Balcıoğlu yaptığı açıklamada “Aday adaylığım sürecinde Silivri’ye hizmet odaklı yaptığım çalışmalarda bana tüm samimiyetleri ile destek veren herkese şükranlarımı sunarım. Partimizin tercihi başka bir aday lehinde oluşmuştur, bana düşen ve yakışan bugüne kadar Cumhuriyet değerleri ile yaşadım bundan sonrada yaşamaya devam edeceğim. Ben cumhuriyet halk partiliyim, partimde ve belediyede hiçbir göreve talip olmadan mücadele etmeye devam edeceğim. Hakkımda üretilecek ve benden kaynaklanmayan her türlü haberleri şimdiden tekzip ederim. Her şey Silivri için, sevgi ve saygılarımla ”şeklinde konuştu

YORUM EKLE
YORUMLAR
M. Kemal evladı
M. Kemal evladı - 1 yıl Önce

Sayın Balcıoğlu, Cumhuriyet değerlerine sahip çıkmak istiyorsan ilk önce parti içerisinde yapılan antidemokratik, başkan atama, dayatma yöntemine karşı çıkmakla başlayabilirsin, yapamıyorsan gerisi boş laf olur, gelecekte inandırıcılığın kalmaz.. Bir dost.

Y.Duru
Y.Duru - 1 yıl Önce

Oooo Özcan başkan toplantıda Bora da gelecek demişti !!! Anlaşılan başkan panik içinde. Halkın istediği adayı seçme cesaretini orataya koyamayan CHP yönetimi Silivriyi kaybetmiştir.Şimdiden MHP'ye hayırlı uğurlu olsun.

Ercan ÇAKIR
Ercan ÇAKIR - 1 yıl Önce

Yakışır Kardeşime....

İhsan atun
İhsan atun - 1 yıl Önce

Adam kolay yetişmez. Sen zor olanını yaptın.hem adam oldun. Hem adam kaldın

Devrim
Devrim - 1 yıl Önce

Mücadele,!! yanlışa, yanlış demekle, karşı çıkmakla olur. Cumhuriyet değerleri kimsenin veya bir partinin tekelinde değildir. İnşalalah açıklaman bu doğrultudadır, en azından öyle olmasını temenni ediyorum, yoksa Silivri için kayıp bir 5 yıl daha gözüküyor.

F.Tekke
F.Tekke - 1 yıl Önce

CHP başkanı demokratik haklarını kullanarak !!! emrivaki ile alın siz mevcut başkana oy verin diğer adaylara bakmayın dedi.Bizde kıvırcık koyun grubu olarak bunu kabulleneceğiz öyle mi ? Yok öyle madem bizi kale almıyor o zaman bizde oyumuzu mevcut yönetime vermeyiz. Neden bir 5 yıl daha çok laf az icraat görelim ki!! 10 yılda ne yapıldı ilçemize ? Bizim ailede 4 oy var ve bu oyların nereye gideceği belli.

Emel Mutlu Ece
Emel Mutlu Ece - 1 yıl Önce

Seninle her zaman gurur duyuyoruz

Esra
Esra - 1 yıl Önce

Öncelikle Chp’nin A partisinin yaptığı gibi bizleri sindirerek aday çıkarmaya hakkı yok. Bora Abinin seçilmesini istiyorduk, Özcan Başkan miadını doldurdu artık. Silivrili olarak Silivri’yi daha genç beyinlerin yönetmesini istiyorum. Bora Abiye ne olursa olsun mücadele etmesini öneriyorum.


SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3549

banner3211