banner3088

Belediye Ekipleri Kar Mesaisinde

Silivri Belediyesi karla mücadele ekipleri, sabah erken saatlerde başlayan kar yağışı nedeniyle mahalle ve köylerde kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Belediye Ekipleri Kar Mesaisinde

Silivri’de sabah erken saatlerde başlayarak aralıksız devam eden kar yağışı nedeniyle harekete geçen Silivri Belediyesi karla mücadele ekipleri, ilçe genelinde kar küreme ve tuzlama çalışmaları gerçekleştiriyor. Silivri Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve Silivri Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nce oluşturulan karla mücadele ekipleri, ihtiyaç duyulan ve yardım talep edilen her noktaya ulaşarak sorunsuz bir kar çalışması sürdürülmesini sağlıyor.

 

IŞIKLAR; “EKİPLERİMİZ GÖREV BAŞINDA”

İlçe halkının sorunsuz bir kış geçirmesi için çalıştıklarını ifade eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar; “Karla mücadele ekiplerimiz çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Tüm mahallelerimizde ve köylerimizde 24 saat görev başında olan ekiplerimiz, yollardaki buzlanmaya karşı tuzlama ve kar küreme çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

 

100 TON TUZ ATILDI

Silivri Belediyesi’nin araç ve ekipmanlarıyla yapılan tuzlama çalışmaları kapsamında sabahtan bu yana Silivri’nin tüm mahalleleri ve köylerine toplamda 100 ton tuz döküldü.  24 saat görev başında olan Silivri Belediyesi karla mücadele ekiplerine, 736 10 02 ve 444 20 47 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

 

 
Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2012, 19:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3211