banner3088

Bu kreşte öyle şeyler oluyor ki...

Silivri’nin ilk Kreş ve Anaokulu statüsünde olan ve 8 yıldır hizmet veren Maşalacı Anaokulunda öyle işler yapılıyor ki...

Bu kreşte öyle şeyler oluyor ki...

Silivri’de 8 yıldır kaliteli hizmet veren Maşalacı Anaokulu’na yaptığımız ziyarette Okul Müdiresi A.Şule Keçeci ,kreş ve Anaokulu’nda  yapılan etkinlikler ve okul öncesi eğitim ile ilgili bilgiler verdiler.

 

“Bizler Maşalacı Eğitim Kurumlarının Kreş ve Anaokulu kanadındayız.Okulumuz 0-6 yaş grubu çocuklara eğitim vermekte, kreş bölümüyle birlikte anaokulu olan 0-6,0-5,0-4 yaş grubu dediğimiz ve her yaş grubunun doğum yıllarına göre ayrı ayrı sınıflarımız var. Aktivite olarak yaş gruplarımıza göre bütün aktivitelerimiz değişiyor.Genel olarak çocuklarımıza verdiğimiz etkinliklerimiz sanat etkinliklerimiz, mutfak etkinliklerimiz, parti etkinliklerimizi yapıyoruz”dedi.

 

Keçeci ,Kurumumuzda İngilizce dersleri veriyoruz diyerek sözlerine şöyle devam etti “Branş etkinlikleri olarak bilgisayar derslerimiz yine öğretmenlerimiz sınıflarında kendi çocuklarına veriyorlar. Satranç dersini 0-4 yaş grubu çocuklarımız görmekte, okulumuzda 0-4 yaş grubu olarak 4 sınıfımız mevcut 6 tane öğretmenimiz ve 85’e yakın öğrencimiz bulunmaktadır. Günlük gelen öğrencilerimiz ve haftalık gelenler değişiyor, programlarımız esnek, haftanın 5 günü  devam eden öğrencilerimizde var. Belirlediğimiz program içerisinde etkinliklerimiz devam ediyor ,aylık ve günlük bültenlerimiz oluyor, öncelikle okuma ve yazma çalışmalarımız var, ana dil, müzik, oyun gibi etkinliklerimizle devam ediyoruz.Tiyatro, sinema ve piknik etkinliklerimizde oluyor dolu dolu çocuklarımızın vakit geçirecekleri eğlenceli bir okuluz biz"

 


 
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2012, 14:26
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖMÜR AKGÜN
ÖMÜR AKGÜN - 7 yıl Önce

tebrikler hocam,yeni nesil sizin eseriniz olacak.türkiyenin sizin gibi eğitimcilere çok ihtiyaci var.

mehmet erdem
mehmet erdem - 7 yıl Önce

çok güzel bir etkinlik olmuş tebrik ederim

demet akçay
demet akçay - 5 yıl Önce

çok güzel etkinlikler bende bebeğimi vermek istiyorum 10 aylık kabul ediyormusunuz

Albina
Albina - 3 yıl Önce

Merhaba, Ben de 1yasindaki oglumu KresE vermek istiyorum

SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3197

banner3152

banner3196