banner3088

Camilerde Bayram Öncesi Son Hazırlıklar

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, düzenli olarak gerçekleştirdiği cami temizliklerini Kurban Bayramı öncesine denk getirerek, ilçe genelindeki tüm camilerin bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yaptırdı.

Camilerde Bayram Öncesi Son Hazırlıklar

Silivri Belediyesi vatandaşların sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmesini amaçlayarak, ilçe genelinde sürdürdüğü son hazırlıklarını tamamladı. Kurban Bayramı öncesinde gerekli tüm hazırlıkların sonlandığını ifade eden Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, ilçe genelindeki 55 camiyi de Kurban Bayramı öncesi temizlettirerek bayrama hazır hale getirdi.

İlçe genelindeki tüm camilere her yıl iki kez düzenli olarak bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını yaptıran Başkan Işıklar, 55 camide avlu temizliği, cam ve zemin temizliği yaptırdı.

 

SİLİVRİ’DE İBADET HİJYEN İÇİNDE YAPILIYOR

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Silivrililerin hijyenik bir ortamda gönül rahatlığı ile ibadetini gerçekleştirmesi amacıyla tüm camilere seccade dağıtımı yapmıştı. Cemaatin yoğunluğu ve kalabalığın yoğun talebi üzerine Başkan Işıklar, Kurban Bayramı öncesi tüm camilere tekrar seccade alımı yaparak Silivrililerin ibadetini gönül rahatlığı ile gerçekleştirmesi için hazırlıkları tamamladı.

 
Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2013, 18:09
YORUM EKLE

banner3205

banner3152

banner3197

banner3196