banner3088

Cezaevinden izinli çıktı,hırsızlık yaparken yakalandı

Bursa'da hırsızlık amacıyla bir dairenin kapısını kırarken suçüstü yakalanan iki şüpheli gerçek kimliklerini gizlemek için sahte isim söylediler.

Cezaevinden izinli çıktı,hırsızlık yaparken yakalandı
Bursa'da hırsızlık amacıyla bir dairenin kapısını kırarken suçüstü yakalanan iki şüpheli gerçek kimliklerini gizlemek için sahte isim söylediler. Yapılan parmak izi incelemesi sonucu şüphelilerden birinin Silivri Cezaevi'nden izinli çıktığı, diğerinin de iki gün önce araba hırsızlığından gözaltına alındıktan sonra mahkemece serbest bırakıldığı ortaya çıktı.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi Hırsızlık Bürosu ekipleri devriye görevi yaptıkları merkez Nilüfer İlçesi İhsaniye Mahallesi'nde iki kişiden şüphelendi. Bu kişileri takip eden polis, iki hırsızı bir apartmana girerek giriş katındaki dairenin kapısını kırmaya çalışırken suçüstü yakaladı. Önce kimliklerini polislerden saklayarak sahte isim söyleyen zanlıların, yapılan parmak izi incelemelerinde Silivri Cezaevi'nde hırsızlık suçundan yatan ve izinli olarak Bursa'ya gelen Hasan Dikmen ve iki gün önce bir aracı çalarken polisler tarafından yakalanan ve çıkarıldığı mahkemece serbest bırakılan Akan Arslan olduğu anlaşıldı.İki zanlı hırsızlık suçlamasıyla adliyeye sevk edildi. 
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2012, 18:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3205

banner3196

banner3552

banner3212