banner4227
banner4308

Haberimize kayıtsız kalmadılar “Kaygılarımızı dile getirdik”

Geçtiğimiz günlerde “Seymen Katı Atık Merkezi, zehir akıtıyor” başlığıyla kamuoyuna duyurduğumuz haber üzerine Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz ve İBB Meclis üyeleri, Seymen Katı Atık Tesisi ’ne giderek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alıp kaygılarını dile getirdi.

Haberimize kayıtsız kalmadılar “Kaygılarımızı dile getirdik”
banner3909

Gerçekleştirilen ziyaret sonrası sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Yılmaz “MHP ve AK Parti İBB meclis üyelerimizle birlikte Seymen Mahallemizdeki İBB İSTAÇ Katı Atık Bertaraf Tesisini ziyaret ederek İSTAÇ Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Demirhan ve teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgi aldık. Çevre ve doğanın korunması için İBB Meclisinde destek verdiğimiz ilave yatırımlarla ilgili süreci yakından takip ediyoruz. Özellikle çöp sızıntı suyu arıtma tesisinin yapımı büyük önem taşıyor.  Bu suların tarım topraklarına, yeraltı kaynaklarına ve denizlerimize verebileceği zararları düşünerek kaygılarımızı dile getirdik. Silivri'mize hizmet için hiçbir fedakarlıktan kaçmadık, kaçmayacağız. Tüm gayretimizle çalışmaya devam ediyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Seymen Katı Atık Merkezi, zehir akıtıyor haberi


YORUM EKLE
YORUMLAR
Silivrili Halk
Silivrili Halk - 2 ay Önce

Buraya bu tesisin yapani tebrik ediyorum.Kokudan geçilmiyor.Bu sabahta gazi salmişlar.Nefes alamaz hale geldik.Bu kadar verimli tarim arazilerin icine bu tesisi yapan akli tebrik ve takdir ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner4056

banner3944

banner3883

banner3974

banner3552

banner4325

banner3841