banner3088

Işıklar bu yıl da Eğitimcileri unutmadı

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Öğretmenler Günü nedeniyle her yıl olduğu gibi bu yıl da eğitimcilere özel olduklarını hissettirdi.

Işıklar bu yıl da Eğitimcileri unutmadı

Her yıl olduğu gibi bu yıl da 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle ilçe genelindeki tüm öğretmenlere hediyeler hazırlatan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, eğitim kurumlarını ziyaret ederek hediyelerini takdim etti. İlçe genelindeki okulları ziyaret eden Işıklar eğitimcilere ajanda hediye ederek eğitim sistemi, ilçede sürdürülen çalışmalar ve projelere ilişkin sohbette bulundu. Silivri Belediyesi Özel Tarım Lisesi’nde öğretmenlerle birlikte pasta kesen Işıklar, ardından okullarda ve öğretmen sendikalarında eğitimcileri ziyaret ederek günlerini kutladı.

EĞİTİMCİLERİN GÜNÜNÜ KUTLADI

Piri Mehmet Paşa İlkokulu, TOKİ Cumhuriyet Anadolu Lisesi ve Ertuğrul Gazi Ortaokulu’nu ziyaret ederek öğretmenlerin gününü kutlayan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar: “Gününüzü gönülden kutluyorum. İyi bir eğitim bir şeyleri değiştirir, iyi bir öğretmen ise herşeyi.. Ulu Önder Büyük Atatürk’ün; “Öğretmenler gelecek nesil sizin eseriniz olacaktır” derken ne kadar büyük bir öngörüyle bu sözü söylediğini şimdi daha iyi anlıyoruz. Bugünkü nesil kurtuluş Savaşı’nı yaşamış, bağımsız Türkiye Cumhuriyeti’nin o zamanki öğretmenlerinin eseri olduysa, gelecek nesilde Cumhuriyet ve Atatürk değerlerini daha da ileriye taşıyacak siz öğretmenlerimizin eseri olacak ve ülkemizi aydınlık bir gelecekte buluşturacak. Buna yürekten inanıyorum. Bu aydınlığın ışığı da sizler olacaksınız” dedi. İlçe genelindeki tüm eğitimcilere CHP Belediye Meclis Üyeleri ve belediye personeli tarafından ajandalar eş zamanlı olarak ulaştırıldı.

YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3212

banner3153

banner3196