Işıklar dernek ziyaretlerine devam ediyor

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, sürdürdüğü yöre dernek ziyaretlerinde; “Sıkıntılarınızı bizlerle paylaşın, kapımız sizlere her zaman açık” dedi.

Işıklar dernek ziyaretlerine devam ediyor

 

Bölgede faaliyette bulunan yöre derneklerine ziyaretler gerçekleştiren Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, hemşerileriyle bir araya geliyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Başkan Işıklar, ekip arkadaşlarıyla birlikte son olarak Silivri’de Oturan Ordulular Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile Aksaraylılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.

 

OTOPARK SIKINTISINI DİLE GETİRDİLER

Silivri Ordulular Dernek Başkanı Ahmet Aksu, Yönetimi ve Dernek Üyeleri tarafından oldukça sıcak karşılanan Işıklar, sorun ve talepleri dinledi. Ziyarete; Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Kandemir, CHP Silivri Belediye Meclis Üyeleri; Tülay Sinkil, Seval Fildiş Çolakoğlu, Ahmet Yücegök, Süheyl Kırkıcı, Melih Yıldız, Doruk Bulut, Bora Balcıoğlu, Taylan Memiş ve Fevzi Arslan ile AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Ordulu Metin Kaya da katıldı. Dernek üyeleri, şehir merkezinde yaşanan otopark sıkıntısının Silivri merkez için en önemli sorun olduğunu dile getirdi. Başkan Işıklar, Silivri Kaymakamlığı’nın arkasına yapılacak yer altı otoparkıyla bu sorunu ortadan kaldırmayı hedeflediklerini belirterek, proje hakkında bilgi verdi. Bir başka yaşanan sorunun da ruhsat ve imar işlerinin yavaş ilerlemesi olduğunu söyleyen dernek üyeleri, bu konuda da sıkıntı çektiklerini ifade ettiler. Planlamadan kaynaklanan sıkıntılar yaşanabildiğini belirten Başkan Işıklar; “Planlama çalışmaları tamamlandığında böyle bir sıkıntı yaşamayacağız. 1/1000’lik planlar yapıldıkça, bu sorun ortadan kalkacak. Sorunu hızla aşmaya çalışıyoruz” dedi.

 

“SIKINTILARINIZI ÇEKİNMEDEN PAYLAŞIN”

Bir diğer ziyaretini de Aksaraylılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne gerçekleştiren Başkan Işıklar ve ekip arkadaşlarını, Dernek Başkanı İhsan Yurdanur ve Yönetimi karşıladı. Dernek yönetimiyle karşılıklı sohbette bulunarak sıkıntılarını dinleyen Işıklar; “Ben ve ekibim her zaman emrinizdeyiz. Sıkıntılarınızı anında bizlerle paylaşın. İşte meclis üyelerimiz burada. Kapımız sizlere her zaman açık” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE

banner2754

banner2250

banner2588