banner3088

Işıklar “İki ırgata yıktırmayacağız”

Silivri Belediye Başkanı ve Belediye Başkan adayı adayı olan Özcan Işıklar, sosyal medya hesabından açıklama yaptı. “Bilin ki gecenin en karanlık anı, sabahın ışıklarının yaklaştığı andır” ifadelerini kullanan Işıklar, “Bu Silivrimizin huzur ortamı ve güzelim toprakları bizim Süleymaniyemiz, onu iki ırgata yıktırmayacağız” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Işıklar “İki ırgata yıktırmayacağız”

Başkan Işıklar’ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle;

Sevgili Silivrili hemşerilerim;

Son üç dört günde gerek benim gerek ailem ve dünürüm hakkında sosyal medyada yayılan alçakça iftiralara karşı suskun kalmamın tek bir nedeni var, o da; Silivri’ye ve Silivri’de 10 yıldır korumaya çalıştığım seviyeli, dürüst, onurlu, bilgiye, insana değer veren siyaset anlayışına zarar gelmesini istemememdir.

Silivri’de kurduğumuz kardeşlik, barış, huzur ortamını korumaya devam edeceğiz. Kendi partimin içinde yer etmeye çalışan tortulaşmış, gözü dönmüş kirli zihniyetlere asla teslim olmadan mücadelemi sürdürmekte kararlı olduğumu bilmenizi istiyorum.

Mehmet Akif Ersoy ne güzel söylemiş şiirinde;

“Hadi gel yıkalım şu Süleymaniye’yi desen, İki kazma kürek, iki de ırgat gerek,

Ancak hadi gel yapalım şunu geri desen, Bir Sinan, bir de Süleyman gerek.”

Bu Silivrimizin huzur ortamı ve güzelim toprakları bizim Süleymaniyemiz, onu iki ırgata yıktırmayacağız...!

Bu Silivri’nin Sinan’ı biz olduk, Süleymanı da siz halkımız karar da irade de zaten sizde....

Sevgili hemşerilerim;

Tomurcuk açma derdinde olmayan ağaç odundur. Bu Silivri’de barış ve huzur çiçeği açma derdinde olmayanlarla da kendi partimde de olsa mücadeleye devam edeceğim.

Bilin ki gecenin en karanlık anı, sabahın ışıklarının yaklaştığı andır..!

Bu adaylaşma süreci hakkaniyetle tamamlanacak ve Silivrimize huzur, umut, barış ve refah dolu geleceği yaşatmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla

YORUM EKLE

banner3092

banner3205

banner3211

banner2251

banner3196