banner3088

Işıklar’a Teşekkür Ettiler

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, bayramda kurban kesim ve satış yerlerini gezerek, kurbanlıklarını kestiren vatandaşların bayramlarını kutladı.

Işıklar’a Teşekkür Ettiler

Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar, Kurban Bayramı’nda ilçe genelinde belirlenen kurban kesim ve satış yerlerini gezdi. Kurbanlıklarını kestiren vatandaşların bayramlarını kutlayan Başkan Işıklar, kurban satışı ve kesimi yapan görevlilere de kolaylıklar diledi. Kurban Bayramı’nın ilçe genelinde sorunsuz geçmesi adına çalışmaları sürdürdüklerini belirten Işıklar, belediyeye ait kurban kesim ve satış yerlerinde su düzeni, bay ve bayan tuvaletleri, çöp konteynerleri ile her türlü hijyenik şartların oluşturulduğunu belirtti.

 

Işıklar’a Teşekkür Ettiler

Silivri Belediyesi’nin kurban satış ve kesim yerlerinde ki düzenli ve kullanışlı sistem için Başkan Işıklar’a teşekkür eden vatandaşlar; “Zabıtalar yaşanabilecek tatsız durumlara karşı sürekli kontrol halindeler, kurban kesecek ve satacak olanlar için her şey düşünülmüş ve tüm imkânlar sağlanmış. Başkana gösterdiği kolaylıklar için teşekkür ediyoruz” dedi.

  
Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2012, 19:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3092

banner3205

banner3211

banner3153

banner3196