banner3088

İtfaiye ekipleri şehir turu attı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Silivri İtfaiye ekipleri, İtfaiye Haftası münasebetiyle şehir turu attı.

İtfaiye ekipleri şehir turu attı

Her zaman insanların yardımına koşan, can ve mallarını korumak için kendi canlarını tehlikeye atan itfaiyeciler, İtfaiye Haftası münasebetiyle şehir turu attı. İtfaiye Haftası dolayısıyla İstanbul'un 39 ilçesinde yapılan faaliyet Silivri'de de hem merkez hem de merkeze bağlı ilçe ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

Önce olumsuz bir durum olması ihtimaliyle tedirgin olan vatandaşlar, araçların İtfaiye Haftası münasebetiyle sirenlerini çaldığını öğrenince korteji ilgi ile izledi. Bu yıl İtfaiye Teşkilatı'nın 304. yılı kutlanırken, kutlamalar kapsamında hafta boyunca çeşitli etkinliklerle vatandaşlarda İtfaiye Teşkilatı üzerine duyarlılık ve farkındalık yaratılmaya çalışılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
toprak bey
toprak bey - 2 yıl Önce

boş işler yılın 11 ayı yatarlar eşek yüküyle de para alırlar bide süper kahraman gibi poz vermişler boş iş bu pozlar bea sizin yaptığınız işi ben tek elimle yaparım pozlara bak pozlara hey Allahım ya bide şov yapacaklar ya fırsat verdilermi sirenler sonuna kadar zart zart bağırtıyolar of başımı ağrıttınız tamam yeter ..

Mustafa karacan
Mustafa karacan - 2 yıl Önce

Sevgili toprak bey ilk olarak bir gün gelin misafirimiz olun silivri itfaiye de daha sonra milletin ağzını ayıra ayıra uyuduğu gece saatlerinde olaya daha giderken kendi eşiniz yada evladınız varmış gibi hareket ederek olay yerine ulaşın yada fazla değil 3 dakika yanımızda yangında kalın daha sonra o eşek yüküyle diye bahsettiğiniz maaşımı size veriyim söz tabi bu arada önce beyninizdeki 2005 öncesi yerel belediyeye bağlı iken görev yapan itfaiye algısını yıkmanız şart.

banner3205

banner3197

banner3153

banner3196