banner3088

İ.Ü Rektöründen Işıklara tokat gibi cevap

Silivri Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı 3. Oturumunda 2014 Mali yılı programı ile ilgili Plan Bütçe Komisyonu Raporunun görüşülmesi sırasında meclis kürsüsüne gelerek, Silivri Belediyesi tarafından Silivri’ye getirilmek istenen Üniversitelerin AK Parti tarafından engellendiğini iddia eden ve bulduğu her fırsatta yalanları ile kamuoyunu yanıltan Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’a İstanbul Üniversite Rektörü Prof. Dr. Yunus Söylet’ten tokat gibi cevap geldi.

İ.Ü Rektöründen Işıklara tokat gibi cevap

Özcan Işıklar’ın kürsüde AK Parti ve hatta İlçe Başkanı Metin Karakaş’ın duruma müdahale ettiği imasında bulunan Işıklar’a cevabı, Meydan Gazetesi muhabiri Sinem Arslan isimli takipçisinin sorusu üzerine cevap veren İ.Ü. Rektörü Prof. Dr. Söylet twitter hesabından yaptığı açıklama da  “ Bu konuda her hangi bir engelleme olduğunu gerçekten duymadım. En temel neden yayıldığımız zaman yönetmek zor oluyor. Biz belediye ( Silivri Belediyesi) ile bir şeyler yapmaya çalıştık. Başaramadık.” İfadelerini kullandı.

 

ÖZCAN IŞIKLAR’IN BİR YALANI DAHA ORTAYA ÇIKTI

 

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş, meclis toplantısı sonrası ilçe başkanlığında konuya ilişkin açıklama yaparak, “Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın bir yalanına da da hep birlikte şahit olduk.” diyerek şöyle devam etti, “Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın bir yalanı daha ortaya çıktı. Sayın Rektör’ün twitter hesabından yapmış olduğu bu açıklama ile de, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın Silivri’ye hayal sattığına da bir kez daha şahit olduk. Görevde bulunduğu 4,5 yıllık süre içerisinde olduğu gibi yaptığı son konuşmada da nasıl kaçamak cevaplar verdiğini gördük.  Güneş balçıkla sıvanmaz. Dolayısı ile yalan söyleyen bir Belediye Başkanını biz istemiyoruz. Doğruları söyleyen ve gerçekten Silivri’ye hizmet edecek bir Belediye Başkanına ihtiyacımız var.  Sıkıştığı zaman çirkefleşen bir Belediye Başkanını bu gün mecliste hepimiz gördük. AK Parti grubu adına mecliste yaptığımız değerlendirmemiz çok objektifti. Sayın İstanbul Üniversitesi Rektörümüzün yaptığı açıklama Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın nasıl bir yalancı olduğunun en güzel göstergesidir.” dedi.

 Güncelleme Tarihi: 25 Ekim 2013, 16:46
YORUM EKLE

banner3205

banner3196

banner3549

banner3211