banner3088

Karakaş,saldırıyı kınadı

Ak Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş,yayınladığı basın bildirisinde Gaziantep’te yaşanan terör saldırısını kınadı

Karakaş,saldırıyı kınadı
Yapılan basın bildirisinde şu ifadelere yer verildi;

Gaziantep’te düzenlenen saldırıda 9 kardeşimizin vefat ettiğini üzülerek öğrenmiş bulunmaktayım.

Ülkemizin ve İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutladığı bir günde Gaziantep’te yapılan saldırıyı kınıyorum. Bayram gününün sevinç ve coşkusunu kana bulayan, ülkemize ve milletimize bayram tadını zehir etmeyi amaçlayan terör saldırısı, yüreğimizi dağladı. Bayram günü kalplerimizdeki sevinci sızıya, gözlerimizdeki ışıltıyı gözyaşına dönüştüren, küskünlüklerin ortadan kalktığı bir günde kan dökerek huzurumuzu bozanların, vicdanını da yitirenlerin bizi bölmek için verdikleri mücadelede açılan yarayı; milletimizin birlik ve beraberliği, sağduyusu kapatacaktır. Yıllardır süregelen hedefleri doğrultusunda ülkemizin güney sınırlarında yaşanan olayları kopya ederek ülkemizde sahnelemeye arzulanan hain terör örgütü, en güzel cevabı milletimizden ve milletimizin gözbebeği ordumuzdan hak ettiği biçimde alacaktır.

Bayram öncesi Tunceli Ovacık’ta kendisini kaçıranları “Halk savaşçısı” ve “Kardeş” olarak tanıtan milletvekilinin de, yine bayram öncesi Şırnak’ta yolunu kesenlere evladına hasret ana gibi sarılmaya doyamayan milletvekillerinin de artık bu hain terör saldırıları karşısında dik duruş sergilemelerinin zamanı geldi de, geçiyor bile. Kan dökeni ve kendisini dağda alıkoyanı kardeş olarak gören, eli silahlı teröristi evlat gibi saran zihniyetin değerlendirmesini de milletimizin takdirine bırakıyorum.

Gaziantep’te bayram günü yapılan saldırıda kaybettiğimiz kardeşlerimizin acısını Edirne’den Kars’a, Sinop’tan Hatay’a tüm milletimiz birlikte yaşamaktadır. Allah mekanlarını cennet etsin. Milletimizin başı sağolsun.  

 

 


Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2012, 13:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3196

banner3552

banner3212