banner2920

Kütahya Seramik’in Silivri şubesi açıldı

Türkiye’nin 17 ilinde toplam 24 mağazanın açılışı gerçekleştiren Kütahya Seramik'in Silivri’deki show House açılışına, iş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kütahya Seramik’in Silivri şubesi açıldı

Seramik sektöründe ilkleri başarmayı gelenek haline getiren ve sayısız yeniliğe imza atan Kütahya Seramik, bugün sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi. Türkiye'nin farklı şehirlerinde, aynı günde, aynı anda 24 mağazasını hizmete açtı.

Tasarımlarıyla seramiğe yeni boyutlar getiren, vizyonuyla sektörüne yurtiçi ve yurtdışında öncülük eden Kütahya Seramik, bugün sektöründe bir ilki daha gerçekleştirdi. Türkiye'nin farklı şehirlerinde 24 mağaza bugün, aynı anda hizmete açıldı. 24 mağazanın aynı gün ve aynı andaki açılış gününün konseptini "İlk olmak yapılmayanı yapmak" olarak belirleyen Kütahya Seramik, sektöründe yine bir başarıya daha imza attı.

 

Kütahya Seramik'in Ankara'daki iş ortaklarından Arma Seramik'in yeni mağaza açılışı, kurulan özel bir sistemle diğer illerdeki yeni mağaza açılışlarında da canlı olarak izlendi. Açılışa Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker,Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan,Milletvekilleri ve çok sayıda davetli katıldı. Ayrıca Kütahya Seramik'in Facebook sayfasından da canlı olarak yayınlandı.

 

Bugün açılışı yapılan, Afyon, Batman, Bursa, Diyarbakır, Giresun, Kütahya, Mardin, Mersin, Ordu, Samsun, Ankara, Balıkesir ve İstanbul'da toplam 16.000 metrekare alana sahip 24 mağaza ile Kütahya Seramik'in ürün ve hizmetlerini tüketicilerle buluşturan mağaza sayısı 173'e ulaştı.

Kütayha Seramik’in Silivri’deki iş ortağı Ada Yapı Mağaza Müdürü Erol Gezmiş “Bizim buradaki amacımız Kütahya Seramik ürünlerinin mağazamızda sergilenmesi ve müşterilerimize kaliteli ve geniş ürün yelpazemizle hizmet vermek “dedi.

Ada Yapı ,Cumhuriyet Mahallesi Zeybek Sokak No:9’da hizmet veriyor.


Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2012, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner2834

banner2250