banner3088

Mezuniyet coşkusu sürüyor

Silivri Belediyesi ile Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün birlikte organize ettiği Mezuniyet ve Yılsonu Şöleni büyük bir coşkuyla devam ediyor.

Mezuniyet coşkusu sürüyor

İlçede ilk kez gerçekleştirilen, Silivri Belediyesi’nin, Silivri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte düzenlediği Mezuniyet ve Yılsonu Şöleni tüm coşkusuyla sürüyor. Yıl boyunca yaptıkları çalışmaları, önce velilerin sonra da tüm Silivrililerin gözleri önünde sergilemenin heyecanını yaşayan minikler, mezuniyet ve yılsonu sevincini doyasıya yaşadı.

Şölen kapsamında sahil kordon boyunca gerçekleşen çocuk etkinlikleri de öğrencilerin ilgi odağı oldu. Palyaçolarla oyunlar oynayan çocuklar, eğlenceli vakit geçirdi. Yüzlerini de boyatan çocuklar, animasyon ekibiyle bol bol fotoğraf çekildi.

Stantlarda sergiledikleri el emeği ürünleriyle kordon boyunu hareketlendiren öğrenciler, sergiledikleri ürünleriyle tam not aldı. Stantları dolaşan veliler, öğrencilerin kendi ürettikleri çalışmaları binlerce kişiye tanıtma imkânı bulduğu Mezuniyet ve Yılsonu Şöleni’ni çok anlamlı bulduklarını ifade ederek; “Çocuklarımızla gurur duyduk. Öğrencilerimize bu imkânı sağlayan belediyemize teşekkür ediyoruz” dediler.

 
Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2012, 17:07
YORUM EKLE

banner3205

banner3212

banner2252

banner3196